Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt e valaki auschwitz...

Demyke kérdése:

Volt e valaki auschwitz múzeumba? Ha igen lenne kedves nekem leírni hogysmint van a belépő, mikor lehet bemenni ha nem akarok csoporttal menni. Neten van sok erről csak én olyanra vagyok kiváncsi aki már tapasztalta?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 5. 20:42
 1/1 anonim válasza:

Szia! Mi szerdán megyünk, ugyan foglaltunk idegenvezetőt, de elegge utánajártunk, leírom, amit tudok.

Szoval vannak bizonyos időszakok, pontosan a honlapon kell megnézni, amikor egyaltalan nem mehetsz be önállóan, hanem ha nincs is foglalt csoportod, csatlakozni kell egyhez. Ha pl beszélsz angolul, csatlakozol egy angol csoporthoz és kész. De ezt is le kell foglalni elore. Ennek elvileg nincs díja. Vannak időszakok, mikor bemehetsz önállóan, de hogy mikor jutsz be, az függ attól is, hogy mennyien vannak épp, ugyanis csak bizonyos számú látogatót engednek be óránként.

Hogy a valóságban van-e vmi rejtett költség, azt nem tudom.

2016. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!