Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék valami "érdekeset"...

Szeretnék valami "érdekeset" csinálni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Mások ennyi idős korban már szinte minden cs1nyt kipróbáltak, szórakoztak, sokat nevettek ezeken. Főként iskolai dolgokra gondolok. Én is szeretnék "vagányabb" lenni, de sosem történik semmi olyan érdekesség amiben ezt fel tudnám használni, nincs olyan barátnőm/barátom akikkel mondjuk délutánonként találkoznék, csak olyan "mű" barátaim vannak akikkel nem érzem magam annyira felszabadultnak. Szinte mindig unatkozok, és szeretnék valami értelmeset, vicceset, hasznosat csin1álni. Suliba mernék dolgokat csinálni de nincs olyan alkalom. Tiszta unalmas minden. Hogyan tudnék esetleg én változtatni ezen? Vagy várjak? De meddig? Előre is köszi a válaszokat. És bocsi ha nem fogalmaztam annyira érthetően de nem tudom ezt úgy leírni. :)

12/L



2016. ápr. 9. 18:10
 1/3 A kérdező kommentje:

*csínyt

bocsi, rosszul írtam:D

2016. ápr. 9. 18:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármily vicces, szórakoztató dolgot is csinálsz, az csak egy rövid "hírnévre" elég. Ezzel nem érsz el sokat, ez ilyen korban, meg kicsit később a fiúknál divat, hogy ki a nagyobb barom.

Neked inkább az kéne, hogy legyen egy kisebb baráti társaságod, ès együtt mindenféle hülyeséget csináltok, amit csak ti találtok viccesnek, vagy éppen normálisnak. Néha délutánonként összejöttök, elmentek a közeli parkba röhögni az embereken, vagy elmentek valami olyat csinálni, amihez egyikőtök se ért, ès egymás szerencsétlenkedésén jókat szórakoztok.

Szerintem legalábbis ebben a korosztályban a lányok körében ilyen dolgokat szokás csinalni, ja ès megallás nélkül vihogni a semmin.

Remélem valami ilyesmire gondoltál

2016. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából igen. :) Köszi a válaszod. :) Már csak barátokat kell keresnem:D
2016. ápr. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!