Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennél egyedül, egy idegen...

Elmennél egyedül, egy idegen városba koncertre szombat este úgy, hogy csak vasárnap hajnali 3-4 körül tudsz hazaindulni vonattal?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én így 50 évesen igen. De elég sok tényező befolyásolhatja a döntésedet.
2016. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentem már sokszor egyedül. 14-20 éves korom közt, lányként. Nem volt sose gond. Még fesztiválon is voltam 2 napig, ott aludtam a szabad ég alatt...sátram sem volt. Mindig nagyon jó élmény volt.
2016. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem egyszer volt rá példa, Bécsbe is mentem már így többször, onnan az első vonat 5 után indul.
2016. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak mert most erre készülök... és mit csináltatok koncert utáni, és a vonat indulása közötti időben? Gondolom majd maradok a szórakozóhelyen, ülök és sörözgetek/olvasok egy könyvet, de nem sz*r az egyedül a sok ember között, akik mind társasággal vannak?
2016. ápr. 11. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam többféle verzióban zajlottak ezek a kiruccanások..


Volt, hogy előre írtam a koncert facebook eseményének a falára, hogy nincs-e valakinek kedve együtt lógni, volt, hogy csak odacsapódtam társasághoz koncert előtt/után, de olyan is volt, hogy leültem olvasni és úgy telt el az idő - ez is tök jó volt.

2016. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs aki elmenjen veled? Baratok vagy uncsitesó? Egyedul ne menj nagyon rossz vilagot elunk sajnos!!!
2016. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy nyitva lesz hajnali 3-kor is, és nem fognak a koncert után mindenkit kilapátolni?
2016. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bárki is szívesen lenne egy társaságban egy ismeretlen férfivel, csak Facebook profil alapján :D Nincs aki jönne, nem érdekli őket a koncert. De egyébként nem félek, meg semmi ilyesmi, meg tudom védeni magam :D Csak mégis az a pár óra az, amit fogalmam sincs, hogy mivel töltsek el úgy, hogy ne unjam szét magam.
2016. ápr. 12. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg tudod védeni magad? Ilyenek miatt van teli a hirado hogy ezt megeröszakoltak meg elraboltak stb...
2016. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!