Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy egyetlen férfibe...

Az igaz, hogy egyetlen férfiben sem lehet megbízni?

Figyelt kérdés
Az imént beszélgettem az egyik fiú barátommal, és tanácsokkal látott el, hogy hogy ne törjék össze a szívemet, és az egyik közülük az volt, hogy ne legyek szerelmes, mert egy férfiben sem lehet megbízni. Szerntetek is igaz az állítása?
2016. ápr. 19. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondják itt, hogy igaz, akkor úgy fogod majd élni az életed?

És ha azt mondják hogy nem? Nem fogod elhinni az ellentettjét.


Apáddal mi van? Ha ő is szétcsalta az anyukád, akkor rossz példa, akkor meg keress olyan eseteket, ahol boldog kapcsolatokat látsz, aztán döntsd el, hogy hamis-e a boldogságuk és rövidéletű vagy sem.

2016. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy általánosan nem bízom meg senkiben, ha férfi, ha nő, szóval rossz embert kérdezel... :D
2016. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor nem létezne 'A világ'. Gondolkozzál már egy kicsit...
2016. ápr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó tanácsok, fogadd is meg, ha soha az életben nem akarsz boldog párkapcsolatot kialakítani!
2016. ápr. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bennem meglehet és engem nemis ismer a fiu barátod... Ne hallgass hülyeségekre, Úgy értelmes a kérdés, hogy bizonyos fiu típusban meglehet e bízni? A típusba beletartozik viselkedés, küllem stb, észre kell venni, hogy mire hajt valaki, én nagyon jól szelektálom a ribiket és sose csaltak meg.
2016. ápr. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Először magadban bízz. A többi gyerekjáték.
2016. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság. Egyrészt a szerelem nem döntés. Másrészt ez annyira okos tanács, mintha azt mondanám, most öld meg magad és minden további fájdalomtól megkíméled magad.
2016. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Roland G. ***** válasza:
A legtöbb férfiban nem lehet megbízni,csakúgy mint a legtöbb nőben sem.Szóval egál.Azonban vannak normálisak mindkét nemnél,csak meg kell találni,ami nem könnyű manapság.
2016. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Blade Bone ***** válasza:
De meg lehet bízni, de a bizalom nem egyenlő azzal, hogy sosem fognak megbántani..
2016. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!