Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jose Ron (Mexikói színész) A...

DÓRA20020621 kérdése:

Jose Ron (Mexikói színész) A kérdés tudnátok nekem valakit mondani aki ismeri és tud beszélni Jose-val? Vagy valami üzenési módot ami meg is lát. Facebookon próbáltam semmi reakció, Twitteren nem tudok neki írni csak tweet-ben amit nem lát meg.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek? Te is írtad. Mexikói. Amerika. Színész. Miért állna érdekében kapcsolatba lépni egy istenhátamögötti magyar lánnyal? Mit akarsz szerencsétlentől?
2016. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ú, hát azért egy mexikói nem egy kaliberű egy hollywoodi sztárral...

Instagramja van a palinak? Próbáld meg ott is.

2016. ápr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jose Ron férfi. És azért szeretnék vele találkozni mert már 8 éves korom óta a példaképem.Hihetetlenül jó színész.Tudom jól van mexikói és mi van akkor,de tényleg találkozni szeretnék vele .Álmomban róla álmodom,és ne mondjátok hogy ez szerelem, mert nem az, én még 13 éves vagyok nem tetszik,csak úgy a lelkembe vésődött mikor az időtlen szerelemben megláttam.Kérlek segítsetek hogyan írjak neki hogyan?Istagrammon nem lehet írni neki:( Köszönöm a válaszokat Puszi Dóra.
2016. ápr. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!