Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz egy csajnak azt mondani,...

Gáz egy csajnak azt mondani, hogy "phu de csinos ma"?

Figyelt kérdés

Elég sokszor szoktam használni a csinos jelzőt nőkre bók gyanánt mivel nem túl tolakodó, nem a testét dicsérem csak az összhatást...

De tegnap beszélgettem 2 lány barátommal és kinevettek mert szerintük ez gáz duma, és már senki sem használ ilyet?


Én megmondom őszintén ezen rendesen kiakadtam xd

Mit gondoltok? tényleg gázos?



#hölgy #bók #duma #adjadnekifogdmegfogdmeghejjhopp
2016. ápr. 19. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
eléggé inkább ezt vetném be Elnézést kisasszony! Nem lát rajtam valami szopatlant?
2016. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Inessential ***** válasza:
Attól függ hogyan mondod, milyen stílusban és milyen kontextusban, valamint hogy mennyire ismeritek egymást.
2016. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát például munkatársnak akivel cigiszünetekben el szoktunk beszélgetni...

mégiscsak jobb duma szerintem egy "phu de jól nézel ma ki-nél" vagy egy de szép vagy má-tól

2016. ápr. 19. 23:38
 4/8 Inessential ***** válasza:

Az a kulcsszó xd

Most vettem észre xd


Még mindig azt mondom, hogy ügyelj a megfelelő kontextusra és nem mindegy, hogy hogyan mondod.

2016. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz,hogy gáz őszintének lenni!!! Az a gáz hogy az őszinteség már nem érték!!! Az a gáz,hogy őszintének lenni szívás!!! Az a gáz hogy a gátlástalanul hazudó pasik viszik haza a jó nőket. TAPASZTALAT A nők a macsó,helyes de veszélyes pasikhoz vonzódnak.a :tipikus rossz fiúkhoz. Aztán meg persze megy a sírás hogy őket kihasználták. VÉLEMÉNY?
2016. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Jól esne egy ilyen bók, pláne ha valóban van alapja. Inkább az a gáz, ha ezt a bókot túl nagylelkűen osztogatja állandóan. Akkor teljesen értékét veszti.
2016. ápr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene, mert egyrészt nem érdekel, mit gondol más rólam, másrészt ritkán van olyan, hogy ne szexuális töltetű legyen ez a mondat. Ha nő mondja nekem, akkor is összeszorítom a fogam, de legalább tudom, hogy nem akar semmit.
2016. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elwera ***** válasza:
Szerintem inkább így kéne mondani, hogy jó a ruhád, csinos a blúzod, hogy ne legyen annyira személyeskedős. Ha csak a ruhájukat dícséred azt meg szokták köszönni, annak örülni szoktak a nők.
2016. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!