Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen elmaradással?

Mit csináljak ilyen elmaradással?

Figyelt kérdés

Manapság már annyira bezárkóztam emberektől is, olyan nehéz ez a dolog.. Van egy elmaradásom, amit egyre inkább érzek emberekkel való kommunikálás során, vagy csak helyzeteknél, nem tudom követni mi történik, ha többen vagyunk, mindenki más megérti teszi csinálja nekem meg az a sok infó.. azt se tudom mit kéne csinálom..nem tudom követni. Ez azért rossz mert volt már ebből gondom, munkahelyen is, ebből azt hiszik hogy ennyire nem érdekel vagy ilyen hülye vagyok..

Van egy alap lassúságom, ami helyzetekben ha ilyen történik mindig mélységesen érezteti, elmegy a kedvem az élettől, mérges vagyok magamra s szánalomból csak röhögni tudok rajta hogy miért kaptam ilyen sorsot, egyáltalán mi előnyöm, miért létezek, hogy mennyire más vagyok eltérek az átlagtól... Fogalmam sincs mit tehetnék ez ellen hogy javitható e.. de ebbe fogok beleőrülni, hogy elvesztem a fonalat, nem látom dolgok között az összefüggéseket... amilyen világba élünk, ez meg sehol nem számit előnynek, érzem hogy ez kevés lesz, nem lesz senki aki segitsen, a munkahelynél is már hátrány ilyennel inditani.. tehát passz.. Mit csináljak, Most őszintén, mi célból léteznek ilyen emberek ??


2016. ápr. 23. 21:48
 1/2 acelsziv ***** válasza:

Szét lehet forgácsolódva a figyelmed.

Erre van egy megoldás:

Fogj egy papírlapot és kezdd el kiírni mindazokat a dolgokat, amiket nem fejeztél be az életedben.

Mindent. Még azt is, amikor kicsiként nem építetted meg azt a homokvárat amit akartál.

Minden dolgon amit nem fejezel be rajta marad egy kis figyelmed. És ha elég ilyen dolog van körülötted akkor már szinte nem is vagy képes figyelni a jelenre, mert leragadtál a múlt dolgainál.

Ha megvan a lista akkor két dolgot tehetsz. Vagy befejezed amit be aakrsz fejezni, vagy úgy döntesz, hogy ezt és ezt és ezt nem fejezed be és kihúzod őket. De ehhez meghozol egy döntést és lezárod magadban azt a ciklust.

Mindent amit befejeztél vagy eldöntötted, hogy nem fejezed be húzz ki a listáról. És fel fog szabadulni egy csonó figyelmed.

2016. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmm befejezetlen dolgok.. Ez nem hülyeség! mindenképp megcsinálom köszi a tippet
2016. ápr. 23. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!