Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki a fiúk, ha...

Miért akadnak ki a fiúk, ha anonym cseten azzal vádolja meg őket egy lány, hogy csak a vaginája miatt álltak szóba vele?

Figyelt kérdés
Elvégre videocseten és sima cseten is általában elkapcsolnak a fiúk egymástól.
2016. ápr. 24. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. képmutatás

2. ki sem akad, csak úgy tesz, mintha kiakadna

2016. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem tényleg kiakadnak és tényleg meg vannak győződve róla, hogy ők odafigyelő férfiak.
2016. ápr. 24. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
azért akadnak ki, mert általában a lányok vaginája kint van, és Ti azzal vádoljátok hogy ők milyen perverzek
2016. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Dehogy van kint.
2016. ápr. 25. 00:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert lényegében így van és próbálják magukat úgy beállítani mint aki különbözik a többitől, aztán sérti az egot ha nem hiszel nekik.
2016. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nő = van vaginája

de nem a vaginája miatt beszélgetek vele...


pl van egy lány barátom akivel tök jól elhülyéskedünk, 30-60 perceket dumálunk néha telefonon, és nem érdekel a vaginája :D nem azért beszélgetek vele, mert vaginája van...


23F

2016. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a vagina is szükséges feltétele a beszélgetéseteknek.
2016. ápr. 25. 13:34
 8/12 anonim ***** válasza:
A nőnemű barátod gondolom nem igazán passzol az anonym csetpartner kategóriába:D
2016. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ha felmennék egy anonim oldalra chatelni és egy random csaj a fejemhez vágná, hogy én a vaginája miatt akarok vele chatelni akkor azt mondanám: "nem amiatt, de ahogy látom amit keresek az nincs meg benned az pedig az értelem" :D

Nem a p1n4 körül forog a föld :D

Itt gyakorin beszélgettem már jó pár lánnyal, sokan csodálkoztak, hogy nem perverz dolgokkal írtam (többnyire még a régi "Szerelem szex" kategóriában válaszolgattam) és furcsa mód X levél után ők hozták fel ezeket a témákat...

Pl tök más témáról volt szó, ő meg leírja, hogy most meg van neki, meg ez meg az...és még utalás sem volt, hogy bármi ilyen irányba megy a beszélgetés...

Vagy volt egy lány aki a maszturbációs szokásait írta le, miközben teljesen más témáról volt szó :D


Én ha anonim chatre felmennék akkor dumálni akarnék emberekkel, lehet sokan csajozni, meg dugó pajtit akarnak keresni és azért nyomnak túl, vagy X ilyen után már én is automatán túlnyomom majd...


Viszont talán találok egy normális beszélgető partnert :)

Itt az oldalon több tök normális lány beszélgető partnert találtam már, fiúból nem olyan sokat, ott inkább 1-1 adott témát beszéltünk ki, nem volt általános téma, de volt rá példa, hogy tök jól eldumáltunk több dologról.


23F

2016. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha nem azzal kezd, hogy mi a nemem még talán alaptalan is lenne, ha mondanám, de kevés van aki nem azzal kezdi.
2016. ápr. 25. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!