Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pest megyeiek! Hogyan találhat...

Pest megyeiek! Hogyan találhatom meg?

Figyelt kérdés

Egy nem mindennapi kèrdèsem lenne.

Hogyan találhatom meg azt a Pest megyei fiút,akivel kb 3hete beszèlgetek már itt gyakorin,de 2napja semmi hír róla,nem ír.

Keresztnevèt tudom,külseje: sportos alkat 180cm 75kg,szőkèsbarna hajú,barna szemű,kedves fiú.

Focizik azthiszem u19-ben van,de lehet hogy nem jol emlekszem,nem ertek a focihoz.

Mèg annyi h van egy èlènk piros Nike cipője szerintem gyakran hordja.

Valaki esetleg ismeri,hogyan tudnám megtalálni?


2016. ápr. 26. 16:09
1 2
 1/14 anonim válasza:

Azért pest nagyon nagy :"D

Egy kis szerencsével talán.....

2016. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nagy,csak fura,hogy olyan jól elbeszèlgettünk már egy találkozást szerveztünk ès hirtelen felszivódott ...

Már csak azèrt is szeretnèm megtalálni

2016. ápr. 26. 16:12
 3/14 anonim válasza:
2 nap még nem a világ vége. Várj egy kicsit, hátha visszatér. Ha meg nem, az azt jelenti, hogy nem is érdekled, így felesleges kerestetni utána.
2016. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van,csak olyan jol elbeszelgettem vele:/...

Es beparaztam h ő is cserben hagy mint mindenki mas

2016. ápr. 26. 16:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megérezte, hogy még csak 3 hete csetelgettek, de már valami megmentőt látsz benne.
2016. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
...es ezert nem irna vissza?
2016. ápr. 26. 16:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem ír vissza, akkor hagyd már! Ne fűzz mindenhez ekkora reményeket. Amúgy írd ki egy táblára mindezt, és állj ki vele az út szélére, hátha megtalál.
2016. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen. Szerinted mennyire vonzó, hogy minden bajodra tőle várod a megoldást.
2016. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyebkent azt mondta mindig segiteni fog nekem,de nyilvan nem a panaszkodasbol alltam ki nagyon jol elbeszelgettunk:/
2016. ápr. 26. 18:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha majd két hét múlva nem ír akkor térj vissza kérdezősködni :D


Két nap nem a világ.


Én is cseteltem itt sokszor. Aztán úgy össze jöttek a dolgok,hogy szó szerint nem volt időm feljönni, barátokkal való lógás fontosabb volt,kutyám beteg volt orvoshoz rohangáltam vele, nem volt itthon anyum, főzés,takarítás és egyéb házi munkák rám és húgomra szakadtak. Munka miatt kellett járkálni. Esténként meg olyan fáradt voltam,hogy max messengeren,viberen üzengettem párszor. De hogy gyakorira feljöjjek és leírjam a történéseket erőm nem volt.


Szóval azért egy embernek sok minden közbe jöhet, nem érhet rá mindenki a gép előtt lógni!!

2016. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!