Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha facebookon azt akarom hogy...

Ha facebookon azt akarom hogy amikor egyedülállóra váltom magam ne jelenjen meg a hírfolyamban hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
PL egyedülállóra teszem magam de beállítom úgy hogy csak én lássam, majd átállítom nyilvánosra.Így csak annak jelenik majd meg aki konkrétan megnézi az adatlapom?

2016. ápr. 30. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap állítottan egyedülállóról kapcsolatbanra. Előtte is azon volt hogy csak én láthatom...

Mikor atallitottam, kitette az adatlapomra friss bejegyzéskent, de csak én lathattam. Letoroltem a postot. Többet nem tudok segíteni.

2016. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amint nyilvánosra teszed posztolni fog. Nah ezt az adatlapodrol torolheted, de a közös uzifalrol nem tudom hogy le lehet e szedni, szerintem nem.

Viszont ha dátummal teszed ki, akkor eloforfulhat hogy regebbre/lejjebb teszi a bejegyzést és addig nem tekernek le.


De ezek feltételezések.

Az első voltam

2016. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm köszi, nem akarnék feltűnést.Akkor lehet valamikor a hajnali órákban fog és napközbenre már alul lesz
2016. ápr. 30. 16:43
 4/4 A kérdező kommentje:
fogom*
2016. ápr. 30. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!