Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek elkezdeni beszélgetn...

Nem merek elkezdeni beszélgetni, ismerkedni a fiúkkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gimi első két évében kerültek a srácok, mert én voltam az egyedüli ronda lány az osztályban. Most már szebb vagyok, átlagos mondjuk, de még csak beszélgetni sem merek a srácokkal, mert ez nagyon levitte az önbizalmamat. Jövő szeptemberben máshol folytatom a sulit. Most próbálok majd kicsit nyitottabb lenni és elkezdeni ismerkedni fiúkkal is, de évekig alig-alig beszéltem fiúkkal. Hogy lehet ezt a félelmet magamban tudatosan leküzdeni? Amellett, hogy nyilván beszélgetnem, ismerkednem kell srácokkal is, de ez ennyi kihagyás után nem túl könnyű. Tudom, kicsit hülyeség az egész, de akkor is ez van.
2016. máj. 1. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd ès ne stresszelj ezen.Ha ők nem nyitnak fwlèd akkor ne erőltesd!

Ha nyitnak ,próbálj nyugodt ès laza lenni.mintha egy bnőddel beszèlgetnèl ;)

2016. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonló problemám van a lányokkal.. ha esetleg gondolod írj rám hátha két szégyenlös el tud beszelgetni
2016. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!