Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felelsz vagy merszhez tudnátok...

Felelsz vagy merszhez tudnátok feladatokat/kérdéseket írni?

Figyelt kérdés

5-6-an játszanánk, fiúk lányok egyaránt.

Van 2 osztálytársam akik szerelmesek egymásba, de mindig elpirulnak ha beszélniük kell egymással, és hasonló, és őket szeretném megszivatni. tudnátok olyan feladatokat írni, ami kicsit kínosabb?:)))

13/l



2016. máj. 4. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Miért szeretnéd a Barátaidat kellemetlen helyzetbe hozni? Mi a baj a lelkeddel, hogy ettől elégülsz ki? Miért vidít fel, ha másnak szenvedést okozol?
2016. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Első, ez egy játék. Semmi nem kényszer, nyilván nem lesz kötelező semmit megcsinálniuk, mellesleg az egésznek a lényege az, hogy jól érezzék magukat, te pedig egy kicsit lazíthatnál :)
2016. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

#2 Lépj egyet hátra és vizsgáld meg még egyszer a kérdést. Ha a játék lényege a szórakozás, miért akarja A B-t kellemetlen (ami a kellemes, szórakoztató ellentéte) helyzetbe hozni?

Te, ha beleképzeled magad a faggatott helyébe, hogy éreznéd magad?

2016. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha szerelmesek egymásba, akkor rosszul nem sülhet el. Feltételezem, nem rosszindulatból szeretne a kérdező sem kettőjüknek feladatot adni, úgy vettem le, nekik már az is kínos, ha egymással kell beszélniük. Egyébként ilyen játékokban ha olyan feladatot kapott valaki nálunk, amit nem akart megcsinálni, senkinek sem volt egy szava sem, ha nemet mondott, nem élte meg traumaként, és még most is boldog élete van. Nem kell túldramatizálni egy ilyen helyzetet szerintem.
2016. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem,hogy meg kellene szivatnod két embert, akik tetszenek egymásnak csak azért, mert nem bátortalanok.... Ez egy jókora hülyeség.
2016. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

#4 Pont az ilyen hozzáállással van a legnagyobb gond a világban. "Nem kell túldramatizálni." Oh? Tényleg? Tudod az emberek kiknek mondják még ugyanezt? De ugyanezt? Párkapcsolaton/családon belüli erőszak áldozatainak. Nem dramatizálom túl, csak igyekszek rámutatni: épp arra bíztatod ezt a gyereket, hogy hagyja figyelmen kívül más emberek határait.

Nem neki kell a kerítőt játszania és "poén" címén nem kívánt helyzetbe hoznia olyan embereket, akiket a barátjának nevez.


Ráadásul a te példád egy a sok közül, nem mindenkire érvényes. Bárki és bármi előidézhet traumát bárkinél - és te NEM TUDHATOD, csak az, aki átéli. Neked, lehet, hogy egy dolog nem olyan komoly, másnak lehet, hogy az. Nem tudhatod. épp ezért nem kéne kóstolgatni a másikat és annak határait feszegetni.

2016. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Istenem emberek ezen miért kell kiakadni??!!!!Én is olyan idős vagyok mint a kérdező és mi is szoktunk kínos kérdéseket feltenni és kínos feladatokat adni felesz v merszben és egyikünk sem szenvedett lelki traumát!!!! Mint pl h neked ki tetszik,menj oda xy-hoz és mond h hülye vagy vagy h helloka... És ha segíteni akar nekik akkor mi van!!!???!??!!??!? Lehet h pl a lány és a fiú is folyton egymásról beszélnek és lehet h azt hiszik h a másiknak más tetszik és csak segíteni akar.Tudjátok ha nekem sincsen a barátnőm akkor nem tudom meg h tetszek annak a fiúnak aki nekem is tetszik!!
2016. aug. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Oszt a kérdésre egyik sem válaszol :'D

Tudom hogy nem mostani kérdés de tudd kivel van dolgod..

Kérdések:

Mikor jöttek össze?

Ki mondta ki előbb hogy szeretlek?

Volt már csók?

(Kérdezd a lánytól)Szűzhártyád megvan még?

Merések:

Csókot!

A lány üljön bele a fiú ölébe.

Cseréljenek cipőt és maradjanak úgy a játék végéig.


Ha neked nem is remélem másnak segítettem.

2017. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!