Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezitek ezt az...

Hogyan értelmezitek ezt az idézetet? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés
"A kacsák csendben rakják le a tojásaikat, a tyúkok kotkodácsolnak, mint az eszeveszett. És mi a következmény? Az egész világ tyúktojást eszik."

2016. máj. 4. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Mi a fészkes...


Értelmezés: Az egész világ egy sz*r és tele van eszeveszett, nagyp*fájú emberekkel.

2016. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Nagyjából annyi szerintem, hogy az alakítja a világot, aki tesz érte - lényegtelen, hogy mindezt csendben teszi-e, mert az eredmény számít, nem a beszéd.
2016. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki nem költ a marketingre, hírverésre, nem tudatja, hogy van portékája, annak nem veszik meg az áruját.
2016. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelem felkeltő reklámmal sokkal jobban eladható minden..:D
2016. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod mi? Amit a középsuli alatt tanultam meg. Hiába voltam egy bizonyos dologból a legjobb az osztályban (és látható is volt) mivel nem menőztem vele mindenki lesz0rta és mikor meg kellett szavazni ki induljon a versenyen a srác akit könnyedén lenyomtam indult helyettem mert ő menőzött vele. Onnantól én is elkezdtem felvágni és jártatni a számat. Demonstráltam és hangos lettem. Mit gondoltok elismertek az emberek? El hát! Pedig régebben se voltam rossz ebben a sportban hiszen több mint 10 éve csináltam már. De senkit nem érdekelt.

A lényeg az az hogyha tudod hogy valamit jól csinálsz akkor vállald fel.

Ez az idézet lényege.

2016. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A volt melóhelyem jut róla eszembe, ahol megtanultam, nem akkor vagy jó munkaerő, ha dolgozol, mint állat, hanem ha csak feleannyi erőfeszítést fordítasz a munkára, de mellette nagyon hangoztatod, hogy de sok munkád van és hű de dolgozol.
2016. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!