Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Seth Macfarl...

Mi a véleményetek Seth Macfarlaneről?

Figyelt kérdés
Ő a family guy alkotója

2016. máj. 11. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs véleményem róla mint emberről, mert nem ismerem.

Az alkotásai viszont nem mindég tetszenek. Azt olvastam, hogy Brian kutyán keresztül a saját nézeteit vetíti ki a közönségre. Ha így van akkor sok nézetével nem értek egyet és taszító is.

2016. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak a munkáiról tudok nyilatkozni. Nálam olyan hit or miss a humora, van, amikor zseniálisnak tartom (én alapvetően szeretem a spontán, kiszámíthatatlan, néha elmebeteg dolgokat), van, amikor nagyon ócskának (pl. a Hogyan rohanj a veszTEDbe?-nek csak a könyvverzióját olvastam, de ritka gagyi volt, kb. mint az ovis pisikaki viccek, egy-két kivétellel. A Family Guy általában betalál nálam, de ott is találok olyasmit, ami nálam néha túlzás vagy ócska.
2016. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magát az embert és a nézeteit szeretem, és nagyon jól énekel.
2016. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alapvetően tehetséges embernek tartom, régen a Hanna-Barberánál/Cartoon Networknél dolgozott olyan rajzfilmeken, mint a Dexter laborja vagy a Johnny Bravo. Utána készített egy rövidfilmet jóbarátjával, Butch Hartmannel, az is jó volt. A Family Guy elődjének számító Larry és Steve rövidfilmek is jók voltak. A nagy áttörést a FG hozta meg neki, amelyből az első öt évad tökéletes volt szerintem. A hatodik, hetedik, nyolcadik évadok is elmentek még, és még volt valamennyi köze a sorozathoz azon kívül, hogy a szereplők nagy részét megszólaltatja. Ettől függetlenül ezek az évadok során szerintem már elkezdett zuhanni a színvonal. A kilencedik és további évadoktól kezdve pedig erőltetett, infantilis és némely alkalommal kifejezetten undorító szerintem. De ugyanez a helyzet Seth másik műsorával, az Amerikai faterral is: az első pár évad zseniális, utána zuhanórepülés. A Cleveland show-t sosem szerettem. Az élőszereplős mozifilmjeit nem láttam. Énekelni hallottam már (az albumait mondjuk nem hallottam), jó hangja van, bár én nem vagyok oda a Frank Sinatra-féle stílusért.
2023. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!