Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen szar az ízlésem?

Tényleg ilyen szar az ízlésem?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim állandóan kikezdenek, hogy milyen béna / szar zenéket hallgatok, és milyen bénán öltözködők, pedig az osztályban egy "páva" , vagy "facebookon a melleit mutogató lány" sincs.


Most komolyan ilyen rossz ízlésem van, vagy csak nekik van botfülűk??


Ezeket a zenekarokat hallgatom nagyon sokszor: Tokio Hotel, Guns N' Roses, Nirvana, The Rasmus, Fall Out Boy, Falling in reverse, Black Veil Brides, Green Day, Korn, Paramore, Tankcsapda, Depresszió, Anti Fitness Club, MDC, + még Freddie -nek a Pioneer dala, és Pinknek a F**kin Perfectje, valamint Avril Lavigne dallai tetszenek nagyon.



Az öltözkődésem:

A kedvenc ruhadarabjaim :egy terepmintás farmer , egy fekete tornacipő, és egy lenge, fekete poló, + van néhány bőrgatyám és imádom a bőrdzsekim. Kiegészítőként se nyakláncot , se fülbevalót nem hordok, inkább a karkötőkért rajongók, minnél több van, annál jobb.



Ez tényleg szar ízlés ?


( hozzátenném, hogy lány vagyok, és én még egyikőjüknek se szóltam be a zenei ízlése és az öltözködése miatt )



2016. máj. 20. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
" az izles nem lehet vita kerdese". nem hallottad ezt meg? ugy tunik, hogy ok sem.
2016. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az osztályodban nem ez a divat, ezért nem passzolsz hozzájuk. Ha más vagy, mint a közösség, ezt kapod.

Senkinek sincs olyan zenei ízlése, amibe ne köthetne bele valaki. Pl. egy rapper szétoltana, a rappert meg szétoltaná egy rocker. Ez valami örök háború vagy ilyesmi a buta emberek között...

A zenékkel meg semmi baj. Jó látni, hogy van, aki régebbieket és újabbakat is hallgat. Közülük jó párat én is bírok! :D Pár éve, még nem szóltak volna meg. Régebben több ember hallgatott ilyen zenéket a fiatalok közt, most már egyre hasonlóbbak az emberek az iskolákban.

2016. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nekik van botfülük ^^

Komolyan hogy lehet szarozni a Guns N' Rosest, vagy a Nirvanát? The Rasmus is nagyon jó banda, bár zömében csak az In the shadows-t hallgattam tőlük :D Korn tökéletes, Tankcsapda koncerten nem rég voltam, nagyon fa sza volt hiába mondják hogy már nem a régi.

Szóval ja nem tudják mi a jó zene. Te legalább igen :D


És nem szar az öltözködésed sem. Szerintem tök normális :D. Nem mondom hogy átlagos, de normális :) Egyébként én is oda vagyok a karkötőkért (fiú létemre..:'D)

2016. máj. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Én kb. egyik bandát sem ismerem, de én a helyedbe magasról tennék a vélemányükre, tartsák meg maguknak. Pont.
2016. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rám mit szólnának az osztálytársaid?Főleg klasszikus zenét és relaxálós zenéket esetleg koreait hallgatok.

Sokan hallgatják azokat,amiket te is hallgatsz,csak abban a közösségben épp rajtad kívül nincs olyan.Az öltözködésedben pedig nincsen semmi rossz.Nekem kifejezetten normálisnak hangzik.

2016. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 piriiiii ***** válasza:
18%
Nem tudom, de az iskolában igazán jobban figyelhetnél az órára, mint az idióta osztálytársaid idióta beszólogatásaira, akkor megtanultál volna írni már.
2016. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért foglalkozik bárki is azzal hogy más milyen zenét hallgat, egyéni ízlés dolga hogy kinek mi tetszik. Nem a zene szar sose, csak az ízlések mások. De így van ez az öltözködéssel is.
2016. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Idővel az ember megtanulja, hogy ha az ízlését cikizik, arra oda se kell figyelni :) Szard le őket, az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben.
2016. máj. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Vanda 22 válasza:
100%
Figyelj, én is nagyon szeretem ezeket a zenekarokat. A fall out boy a kedvencem. ne fiyelj rájuk, nekem semmi bajom az ízléseddel, engem mindig lebénáznak, de tudom, hogy csak azért modják mert irigyek hogy van személyiségem. Egy idő után ha nem figyelsz rájuk, megunják a dolgot
2016. máj. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Elég unalmas lenne ha mindenki Justin Biebert hallgatna és csini kis rucikat hordana. Inkább örülj neki, hogy nem követed a többséget, mint a birkák, hanem vállalod az egyéniségedet.
2016. máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!