Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan az elején megterhelő...

Van olyan az elején megterhelő tevékenység, ami mára már teljesen mindennapinak tűnik?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 17:55
 1/8 anonim válasza:
Igen van.
2016. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok ilyen van.
2016. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-én is azt mondom : van !
2016. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mik lennének azok?
2016. máj. 23. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Drogozás. :D
2016. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves egészségedre:D
2016. máj. 23. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden napos kocogás.
2016. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte minden, amit az ember nem kedvtelésből csinál, de később rájön, hogy még is hasznára válik. Pl. eleinte rohadt nehezen szoktam hozzá, hogy 7-re járok dolgozni. Nyűglődtem, hisztiztem, ki voltam... Ma már átállt a biológiai órám erre a kelésre, magamtól ébredek és simán beérek időben. Nem megterhelő korán kelni, mert átállt az agyam arra, hogy annak köszönhetem, hogy gyorsan hazaérek, hogy korán kezdtem a napot.

A munka is megterhelő volt eleinte, mert egyetemistaként az össze-vissza napokhoz voltam szokva, volt hogy reggeltől estig suliban voltam, cserébe a másnapom teljesen szabad volt, tudtam tervezni, ügyet intézni stb. Fura volt, hogy mostantól márpedig nincs szabad hétköznap. Mára már ezt is megszoktam.

2016. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!