Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyek a legnagyobb facebook...

Melyek a legnagyobb facebook csoportok a világon, ahova posztolni is lehet?

Figyelt kérdés
Nem oldalak vagy személyek érdekelnek, hanem olyan csoportok, ahova lehet posztolni pl saját zenét, és nagy taglétszáma van. Nem muszáj, hogy magyar legyen. Nagy taglétszám alatt több százezres csoportokra gondoltam.

2016. máj. 24. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
keress valami direkt olyat, ahol amatőr zenészek kíváncsiak egymásra, ne véletlenszerűen spammelj be olyan csoportokba, amiket kizárólag létszám alapján választasz... én youtube-on se hallgatom meg soha azt, aki képes egy Rolling Stones-szám alá odakommentelni, hogy "én is zenét szerzek, kattintsatok ide!", mert azért vegyen már kicsit vissza az arcából...
2016. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemjuteszembesemmi49 válasza:

Néhány a legnagyobb csoportok közül:

Hülye vagy fiam mint szódás a Lovát.XD-kb.277 000 tag

Pesten hallottam-kb.293 000 tag

Mindenegyben blog-kb.701 000 tag

Külföldön több is van, egy angol cikkben 25 olyanról is olvasni aminek 1 000 000 feletti taglétszáma van.A legnagyobb fecabook csoportokról is ír egyet Ezek közül néhányat:

Real Madrid Fc-kb. 80 000 000 tag

Facebook-kb. 161 000 000 tag

Facebook for every phone-kb. 528 000 000 tag-ez tartja jelenleg a Guinness-rekordot

2017. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A mindenegyben blog nem csoport hanem oldal. Én legalábbis csak oldalt találtam.
2018. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!