Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érzem magam nőiesnek?

Miért nem érzem magam nőiesnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hiába veszek fel csinos,nőies ruhákat,magasabb sarkú cipőt valahogy mégsem érzem magam nőiesnek.Úgy érzem magam,mint egy zsák krumpli.

Ennyire nincs önbizalam? :(

Más is van így ezzel?



2016. máj. 30. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok :( Én már fel se merek venni lányos ruhákat, mert attól félek, kiröhögnének, hogy egy ilyen szar, mint én, mit akarok lányos ruhákban, kinek akarok tetszeni...Olyan rossz :(
2016. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem érzed még magadénak ezt a stílust. Én férfi vagyok, de amikor először felvettem öltönyt, úgy éreztem, hogy nagyon idétlenül áll rajtam, aztán idővel megszoktam.
2016. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A ruhákkal, szoknyákkal vagyok így, másokon annyira jól áll. Van nálam ducibb ismerősöm is aki simán felvesz ilyeneket, én meg annyira feszengek benne az alakom miatt (rajtam is van kis felesleg).

Így marad a farmer, ami már annyira uncsi. Én is szeretnék kicsit nőiesebben öltözködni, csak nehéz elkezdeni. :(

Valószínű az önbizalomhiány miatt van.

23N

2016. máj. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiany. Manapsag en sem erzem magam annak de volt idő mikor egy szakadt farmerban poloban is szexinek ereztem magam. De en tudom is az okat mi miert van. ;) teszek ellene. Nem, nem. Mindenki mas miatt onbizalom hianyos az en okom nem a tied ezert nem is arultan el. De a lenyeg, ez belulrol fakad. Egy nő sosem lesz csupan egy magassarkutol nőies max rohejes ha nem tudja viselni es meg sorolhatnam. Aki a kulsosegekben keresi MINDIG a valaszt, annak az elet egy nagy kerdojel marad... Tan meg halal utan is..
2016. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!