Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lélektanilag hogyan hatott...

Lélektanilag hogyan hatott rátok a Banshee című filmsorozat?

Figyelt kérdés
Minden részlet, illetve "érzelmi részlet" érdekelne,... csak ne spoilerezzetek. (A harmadik évad közepénél tartok jelenleg.)
2016. jún. 3. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen hidegen hagyott idáig. Most is csak ezen komment megírását váltotta ki belőlem.
2016. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon durva sorozat, a lélegzetem elállt a verekedős résznél, mikor Kai testőre és az indián csaj összecsaptak. Mellesleg a szexjeleneteket is imádom benne, Carrie és Rebecca hihetetlenül jó nők. :-D
2016. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
...De hivatalosak vagyunk! :D
2016. jún. 3. 18:20
 4/7 A kérdező kommentje:

18:20

Igen, az izgalmas jelenet volt, bár a valóságban egy tomahawk után nem nagyon mászkálna bárki is.

2016. jún. 3. 18:24
 5/7 A kérdező kommentje:
senki sem*
2016. jún. 3. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most fogom megnézni a 4. évad utolsó részét ami az egész sorozat utolsó része is lesz, én nagyon sajnálom, hogy vége, mert annyira jó hangulata volt és minden pillanata izgalmas volt és lebilincselő, ez egy tökéletes sorozat a maga 4 évadjával. Nincs se elhúzva, se összecsapva. Nálam 10/10
2016. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kb így-nah végre már!

ebben nem genyóznak,keményen kicsinálják egymást a badass szereplők,nem fordul el a kamera és nem is rázzák bunyó közben 1000el.

2018. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!