Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az ilyen ember?

[ZHC]Zsoca kérdése:

Normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés

A minap elmentem egy nagyvárosi ruházati boltba cipőt venni. Találtam is egyet, leültem az ülőre, hogy felpróbáljam. Ekkor megjelent egy ismeretlen nagydarab férfi, aki szinte majdhogynem rám ült, olyan erővel mellém vágta magát miközben a cipőt próbáltam... hirtelen nem tudtam hogy most véletlenül, vagy direkt csinálta ezt.. ránéztem, de rám se hederített, közbe közvetlen mellettem volt az elég nagy ülőhelyen... Ezután pár másodperccel, agresszívan még közelebb vágta magát hozzám, de úgy hogy le is borultam az ülőhelyről mikor pont a cipőt próbáltam... nagyon felidegesített... nem is hittem el először hogy ilyen megtörtént. A barátnőjével még kis is röhögtek, plusz még fennhangon ezt mondta a férfi: "Kösz a helyet"... még neki állt feljebb.. Normális az ilyen? és fenőt ember volt. Elég szarul esett...

Nem sokszor megyek nagyvárosokba.. max 5 alkalommal egy évben, ezek után szerintem még ritkábban fogok. Örülök hogy faluban élek, ott legalább nem élnek ilyen tapló emberek, nem is tudom mit gondolnak magukról.



2016. jún. 5. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben Pesten éltem, ilyennel még nem találkoztam :DD Hány éves vagy? Meg nem vagy valami nagyon kis srác? Általában a bunkóbb fajta az ilyeneket kispécézi. De csak a legalja emberek...
2016. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Akkor csak én tudom kifogni az ilyen embereket... Biztos nem tetszettem neki.
2016. jún. 5. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ahogy írtam ugye egész életemben Pesti voltam. De egyszer fordult csak elő olyan, amikor voltam 12-4 éves hogy járdán elém állt egy nagyobb srác, 4 évvel idősebb lehetett sztem. És mondta hogy itt nem mehetek tovább. Aztán úton kikerültem, mert csak a járdát korlátozta :D De az is ilyen rosszabb környéken volt meg haverjával poénkodott csak :D (szóval nyílván gáz volt amit csinált, de nem bántani akart meg ilyesmi). Szóval ja, eddig csak te fogtad ki az ilyeneket :/ De ez tényleg ezerből 1 ember.
2016. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon durván sötét emberek. És mivel sötétek, nem is igazán fáj nekik, hogy meddig jutottak. Pontosabban hogy meddig nem. De én valahol sajnálom egy kicsit az ilyet.
2016. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát..., együtt tudok érezni veled. Engem nagyon fel tudnak cseszni az efféle dolgok. Nyilván el kell felejteni és kész de ott kellene helyben fejbe rúgni az ilyeneket.
2016. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Örülök hogy faluban élek, ott legalább nem élnek ilyen tapló emberek"

Akkor Te jó helyen lakhatsz, mert én is falun élek, Budapestről költöztem ide, és ITT élnek tapló emberek.

2016. jún. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!