Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért telik gyorsan az idő?

Miért telik gyorsan az idő?

Figyelt kérdés
Semmit sem csináltam, csak bámultam a monitort, de eltelt 1 óra és észre sem vettem. Olyan volt, mintha 2 perc lett volna az egész. Miért van az, hogy fel sem tűnik, hogy ilyen hamar lepereg az idő? :S Rendkívül irritáló. :-(

2016. jún. 13. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkában nem telne ilyen gyorsan :)
2016. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Munkában is ilyen gyorsan telik. :-)
2016. jún. 13. 11:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem telik gyorsan. Csak úgy érzed. De ugyanúgy telik...
2016. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Kiesett a tudatodból.

Ez úgy történhet meg, hogy más tudatállapotba kerültél (mondjuk félálomba) és kikapcsolt a memóriád.

2016. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért telik látszólag gyorsabban, mert nem figyelsz az idő múlására, mivel a figyelmedet leköti más. Amikor viszont unatkozol, akkor nem köti le semmi a figyelmed huzamosabb ideig, és gyakran nézel az órára. Főleg akkor, ha tudod, hogy ez a periódus csak átmeneti és már várod, hogy vége legyen.

Sima pszichológia.

2016. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mojjo ***** válasza:
76%
Szerintem valami tér-idő anomáliába kerülhettél, esetleg beszippantott egy féregjárat, ami csak az időben dobott odébb, térben nem.
2016. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy ha a munkában is gyorsan telik gratulálok
2016. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Például rendre rám szólnak, ne álljak úgy, mint egy cövek. Pedig csak az elgémberedett, fájós hátamat nyújtottam ki fél percre.
2016. jún. 13. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Az idő múlása,mint olyan csak szubjektív dolog. Mesterségesen létrehozott rendszer amihez mindenki úgy viszonyul ahogy az aktuális elmeállapota vagy tudata kényszeríti.

A világon minden relatív,attól függ honnan nézed.

2016. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dellfil ***** válasza:

"Miért telik gyorsan az idő?"

Miért, gyorsan telik az idő?


dellfil

2016. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!