Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi ideig nem érheti víz a...

Mennyi ideig nem érheti víz a tetoválást?

Figyelt kérdés
Tetoválást szeretnék csináltatni, az is megvan hogy mit meg hogy hova. Egyetlen gond van. Most nyáron sokat leszek víz mellett/vízben munka miatt és így hátráltatna mert azt hallottam, hogy 3 hónapig nem érheti víz.
2016. jún. 17. 20:59
 1/5 Izabella1998 válasza:
Szia. Én most csináltattam tetoválást. Aki csinálta (szalonban) mondta hogy tiszta langyos vizzel öblitsem le párszor még aznap hogy a váladék ne maradjon rajta. 2napig foliáztam. Kenegettem bepanten plusszal. Most mar csak kenegetem és már szépen gyógyul. :)
2016. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. A tetováláscsinálása után meddig nem strandolhatok?

2016. jún. 17. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy miután teljesen lehámlott, plusz egy hét.
2016. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kb. 1 hét után hámlott nekem, utána az eltartott párnapig, és onnantól kezdve, hogy teljesen lehámlott még egy hétig nem ázhat, víz érheti de nem szabad áznia sőt le kell mosni lehetőleg claraseptel mert az antibakteriális, és segít a fertőzések elkerülésében, onnantól nincs gond, viszont a naptól óvni kell felvarrástól számított egy hónapig legalább. Utána erős naptejjel kell védeni. Én a helyedbe jó tanácsként mondom, ősszel varratnám fel ahogy lezörgött a nyár. :D
2016. jún. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó rendben, köszi akkor inkább megvárom a szeptembert.
2016. jún. 21. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!