Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok idegen helyen...

Nem tudok idegen helyen aludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Otthon teljesen jól tudok aludni, de hogyha idegen helyre, pl. többnapos munkával kapcsolatos útra megyek, akkor sosem tudok. Ha sikerül is elaludnom, fél óra múlva félévének, és reggelig a plafont bámulom. Érdekes még hogy itthon még úgy is jól alszom, hogy egész nap nem csinálok semmit, csak lustálkodom, máshol meg úgy se tudok aludni ha fáradt és álmos vagyok, mert ahogy lefekszek elszáll az álmosság. Mit tegyek?

2016. jún. 21. 20:20
 1/4 A kérdező kommentje:
És még elfelejtettem, hogy hogyha nem tudok aludni, akkor stresszes leszek, és általában kétségbe szoktam esni, már az utazás előtt több héttel stresszbe vagyok, hogy mi lesz, ha nem fogok ott tudni aludni.
2016. jún. 21. 20:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rajta. Nincs belőle semmi ha nem alszol. Úgy is ki lehet bírni egy napot ha előtte nem aludtál. Utána meg úgyis fogsz. Ha meg nem hát akkor harmadnap :D
2016. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy kicsit hülye ötlet,de nem tudok mást:

Vegyél egy felfújható matracot(pl.Intex)!Utazás előtt 1-2 éjjel aludj azon,hogy szokjad!Vidd magaddal és akkor talán idegen helyen is menni fog az alvás!

2016. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat!
2016. jún. 22. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!