Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kérdésem elvi, tudom erre...

Gáborka 6 kérdése:

A kérdésem elvi, tudom erre gyakorlatban úgy sem lehetőség. Kinek mi a véleménye arról ha bizonyos vétségeket apróbb bűnöket testi fenyítéssel lehetne leróni esetleg előre való fenyítéssel bónuszt lehetne szerezni? Véleményeket várok?

Figyelt kérdés

#Önkéntes alapú #fenyítés.
2016. jún. 24. 07:39
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem az első gondolatom Orwell volt ahogy elolvastam a kérdést :D
2016. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benne lennék! Kisebb súlyú, másokat nem veszélyeztető közlekedési kihágásokat akár előre megváltanék testi fenyítésért.
2016. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekem tetszene, lenne kin kiélni a szadista vágyaimat.
2016. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért szexualitás kategóriában van?


Amúgy régen volt ilyen. A tanárok megüthették a gyerekeket és a rendőr is adhatott egy-két sallert. Az a baj vele, hogy nincs akkora hatása, hogy bármit is érjen, sőt egyes esetekben csak méginkább ösztönzi a bűnelkövetést. Könnyű visszaélni vele, nehéz ellenőrizni.

És a tanároknak napi 8 cigánygyereket kellene agyonütni, ha egy ilyen törvényt bevezetnének.

2016. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Benne vagyok legyen..

Azonnal átmegyek egy piros lámpán :) Ennek a következménye legyen mondjuk csupasz fenékre 10 ütés , :)

Ilyenre gondoltál kérdező??

2016. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ujjpercek levágásával büntetném, nem egy kis "dádával".
2016. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!