Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leonóra? Dominika? Eleonóra?...

Leonóra? Dominika? Eleonóra? Felícia? Melyik tetszik? Miért?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 23:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
42%
a legnagyobb ribiknek van ilyen neve
2016. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind szép, az 1-es meg ronda.
2016. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sajnos egyik sem tetszik. De ha választanom kéne, akkor Dominika vagy Felícia.
2016. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

ha már kettőben is szerepel,akkor lehetne nóra,nóri,az egy szép név.

nem kellenek elé ezek a bohócságok mint leo meg eleo.

a dominika még úgy ahogy elmegy.

a felíciát meg ilyen feltűnősködő szülőkkel rendelkező cigány gyereknek tudom elképzelni.

2016. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Dominika nagyon tetszik, szerintem gyönyörű név és kicsit hercegnős de egy felnőtt nőnél is megállja a helyét. Számomra a Felícia olyan határozott, tekintélyt parancsoló, és kicsit rideg hangzású, a maradék kettő meg nem annyira tetszik, szép nevek jól lehet mindet becézni de valamiért nem adnám sem a Leonórát sem az Eleonórát sem a Felíciát.
2016. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Leonóra, Eleonóra nem tetszik, túl hosszú, és az Ó miatt nem szép a hangzása. Kb. mintha azt mondanám, hogy falióra, vagy matekóra. Névnek nem szép, becézni meg csak simán Nórának vagy Nórinak lehet, és úgyis mindenki csak azt használná.

Dominika sem jön be, elsőre a köztársaság jut eszembe, másodjára meg a Dominik, ami fiúnévnek szép, de a nőiesített formája nem annyira. Becézve meg Domi, ami szintén fiúnév.

Felíciáról a Skoda autója jut eszembe, egyébként angol kiejtéssel (Felísa) még tetszene is, de azt kiabálni a játszótéren, hogy FELÍCIA, FELÍCIA, MEGYÜNK HAZA! háááát... inkább nem. :D Azt hinnék, hogy a bolond dédanyámat keresem.

Becézni nem is tudom, minek lehet. Feli? Vagy Cia? :D

2016. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerüléséért: Nem akarom senkinek adni a nevet, csak kíváncsiság. :D (A nevek közül 2 a saját keresztnevem. ) :D :)
2016. jún. 27. 00:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Dominika és Felícia ezek közül. :P Amúgy meg Anasztázia, Adrienn, Alexandra, Abigél, Andrea, Bernadett, Fanni, Hedvig, Kendra, Noémi, Petra, Sára, Stefánia, Viviven, Zoé,
2016. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Viktóriát kihagytam. :D
2016. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Felíciáról mindig az a dal jut eszembe :D

A Dominika névvel meg rossz emlékeim vannak :/

A másik kettő tetszik, leginkább a Leonóra :)

(Bár nem erről van szó, a gyerekemnek én sem adnám, nem tudnám megszokni)

17/l

2016. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!