Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerepjátékkal kapcsolatban lenne egy olyan kérésem egy vagy akár több olyan emberhez is. Ez annyi lenne egy elég gyenge, törékeny és egy kicsit butácskán viselkedő ám de elég okos lányhoz szeretnék történetet. De már több napja gondolkozok egy nagyon reális és hosszú történeten ami leírja az életét. De nem nagyon megy. Szeretnék segítséget kérni. Akinek lenne valami terjedelmes története vagy ötlete az privátban vagy itt a kérdés alatt segítsen nekem. Légyszi.... Hülye vagyok és nekem nem megy.....

2016. jún. 27. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Lány, akinek apja Németországban dolgozott, anyja pedig mindenki más véleményéhez mérte életét és mindig ment a "jaj mit fog szólni ez meg az". Mássága miatt és apja hiánya miatt, gazdagok csúfolták, tönkre tették életét, míg ők nem voltak nagyon anyagiasak.

Kamasz korában folytatja ezt, dilis, de egyben nagyon okos s persze más.

Alapot adtam, részletek s továbbiak tied. Hajrá!

2016. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!