Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rövid, szép vezetéknevek?

Rövid, szép vezetéknevek?

Figyelt kérdés

Apánk egy részeg barom volt, aki folyamatosan verte anyámat és tönkretette az életünket. Szeretném megváltoztatni a vezetéknevem, hogy ne kelljen az ő nevével mászkálnom, még majda gyerekeim ne az ő nevét örököljék.


A húgommal együtt változtatunk vezetéknevet, ő most töltötte be a 18-at, én 22 éves fiú vagyok. Ugyanazt a vezetéknevet szeretnénk felvenni, de anyukám neve nem jöhet szóba, mert nagyon hosszú, és a keresztneveink sem rövidek (Domonkos, Annamária).


Szóval valami jó hangzású, max. 2 szótagú, magyar vezetéknevet keresünk. Vannak ötleteitek?


2016. jún. 28. 17:47
 1/10 csabesz660 válasza:
Maksai
2016. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Inessential ***** válasza:
Nyiresi
2016. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Légyszi maximum 2 szótagú neveket írjatok
2016. jún. 28. 18:15
 4/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Pörgessetek át egy telefonkönyvet találomra.

Én amúgy az anyukám nevét venném fel (fogom is felvenni),mert az valahogy kötődik hozzám. Nem érdekelne,hogy "hangzik".


Maka,Bata,Szép,Kiss,Nagy (ezek már nem kétszótagúak,de rövidek).

2016. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Asbóth, Horthy, Kálmán, Soós/Koós, Németh, Kincses, Tóth, Zele, Balogh, Simon, Peszlen, Márk, Szántó. :)
2016. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dandár, Pénzes, Virág, Máté, Fekete, Pintér, Pinczér, Lovas, Szabó, Kovács, Varga, Simon, Lukán, Kóka, Kókai, Rózsa, László, Kiss, Kis, Pap, Papp, Boros, Seres, Czimer, Gergely, Dobó, Dankó, Dúró

Remélem tudtam segíteni

2016. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lukács, Huber, Foki, Epres, Milus, Bencsik, Szekér.
2016. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Molnár, Pék, Lukács, Gyúró, Tóth, Dankó, Csontos, Szakács, Takács, Laczkó
2016. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Dancsó.
2016. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%

Orbán, Tiborc, Deutsch, Lázár, Kövér, Kósa, Semjén, Rogán, Harrach, Gulyás, Kocsis, Németh.

ezekkel sikeres leszel!

2019. ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!