Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sok ember kritizálása...

Ha sok ember kritizálása téves, akkor miért hiszem el?

Figyelt kérdés
Nemtudom mások hogy csinálják de kb meg se hallják, vagy nincs rájuk hatással. Én valahogy mindig elhiszem amit mondanak, pedig nincs semmi alapja..
2016. jún. 30. 15:38
 1/2 katka :) válasza:
Szia, én csak magamból tudok kiindulni a kérdés kapcsán és szerintem mindenki meghallja a kritikát csak mérlegelnek. Ér e annyit ez az ember, hogy komolyan vegyem a véleményét vagy sem? Ha nem akkor nyilván napirendre térünk az ügy felett, ha igen akkor megnézem, hogy jogos e a felvetése. A te esetedben gondolom nem jogos, de ha tudod, hogy nem vagy hibás és errôl 100 százalékig meg vagy gyôzôdve, akkor nem zavarhat. (Szerintem)
2016. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsi önbizalom hiányod van, nem kell mindent elhinni, de ami olyan azon lehet gondolkodni.

Lehet, hogy nem is kiritizálnak hanem tanácsot addnak, azert ez nem ugyan az:)


Amugy ha nincs alapja, akkor szolj vissza, es sz***d le:D

2016. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!