Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha rádzörgetik az ablakot...

Ha rádzörgetik az ablakot erősen, mint a rendőrök, te kinéznél?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Még el is küldeném a jó édes anyukájába, feltalálták a csengőt is.
2016. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miről van szó. A házban van egy alkoholista anyuka annak szellemi fogyatékos gyereke és egy 18 évét betöltő fi a aki drogos lett. Multkor anyját megkereste kékre zöldre verte. A srác, hogy nyomatékot adjon a dolognak a folyosóablakokat kiverte. Kimentem "ne szóljak bele". A házban számvizsgáló vagyok.Az anyuka mikor kért hivjam mi a rendőrséget kihívtam.Később ennyit írtam a facera"milyen ember az aki megveri az anyját?"A lenti roma heverjai irták neki facen ,hogy róla irtam .Eltelt 2 hónap tegnap rámzzörgött elég erősen a 18 gyerek aki nem lakik itt."halottam mit irtál facera ne kelljen mégegyszer idejönnöm,ne avatkozz bele"A gond az egy szál nadrágba voltam,még aludtam de.11-or.Most beszereztem paprika sprayt és egy nagy feszítővas van elkészítve.Ha látja ,hogy félek végem.Apám nem úgy nevelt,hogy féljek!A romák viszont kérnek állandóan,pénzt wifit stb.Utóbbit sosem kapjják meg.Egy szóval kihasználó szemetek és még uszítanak is.
2016. júl. 1. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerezz be 3 németjuhászt.
2016. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21nmes a lakás meg munkahelyem van, az állatokra idő kell,azért köszi
2016. júl. 2. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!