Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a török...

Hogy mondjam meg a török ismerősömnek, hogy mégse látogatom meg?

Figyelt kérdés

A sztori kicsit bonyolultabb. Akárcsak az ismeretségünk. Röviden: Májusban ismertük meg egymást, amikor Budapesten volt, és tök jóban lettünk. Khmm... első csók, meg ilyenek ("az" nem). Úgy volt, hogy augusztusban meglátogatom (Bursában lakik, előtte Isztambulban töltöttem volna pár napot), de szerintem senkinek sem kell bemutatnom, hogy mik történnek ott mostanában. Ha csak rajtam múlna, én még így is elmennék egyébként, csak annyi az akadály, hogy még csak most töltöttem a 18-at, és anyummal élek. A szüleim meg nagyon nem akarják, hogy most odamenjek. Még azt is megígérték, hogy ha nem megyek Törökországba, kifizetnek nekem egy oda-vissza utat az Azori-szigetekre (eskü, nem olyan drága, most láttam egy tök jó ajánlatot). Már csak el kéne mondanom a török srácnak (aki egyébként full normális, nagyon értelmes, egyetemista, anyum is bírja), de nem tudom, hogyan. Az Azori-szigetes részét is elmondjam? Vagy csak annyit, hogy a szüleim nem engednek el? Egyébként ha minden igaz, ő szeptemberben jön újra Budapestre, de már úgy várta, hogy augusztusban találkozzunk. Tervezgette, hogy körbevezet a városban, ahol él, meg ilyenek... Nem szeretném megbántani. De valahogy el kéne neki mondani, méghozzá minél előbb.

Szerintetek hogy mondjam el, hogy ne bántódjon meg és megértse? (lehetőleg ne bonyolult szavakkal, mert angolul beszélgetünk :D)



2016. júl. 1. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs az utolsó mondat,megkérdeztem volna,beszéli-e a nyelvet,ha igen,akkor magyarul :D


Viccet félretéve, a szüleidnek igaza van,nem csoda, ha aggódnak érted.

Májusban ismerted meg a srácot.

Maradjunk annyiban, még nem ismered.

Annyit ismersz belőle, amennyit magából mutatott.

Mindegy, hogy Törökország, vagy Litvánia.

Egy majdnem idegen emberhez jobb,ha nem mész ki.

Légy észnél.

Szeptemberben jön,ismerkedjetek tovább,ha úgy alakul,mehetsz még eleget Törökországba.

Hogyan mond meg neki?

Felesleges az Azoris sztorit belevonni, mondj annyit,a szüleid nem engednek, és kész.

Ha normális a gyerek, megfogja érteni.

2016. júl. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%

Inkább várd hogy ő jöjjön ide!

Az az ő szemükben többet ér mint egy nő aki így odautazik.jol döntöttél hogy nem mész! mondd neki hogy a szüleid nem engedték.

2016. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!