Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lett ennyire híres a...

Mitől lett ennyire híres a zodiákus gyilkos?

Figyelt kérdés
(Nem épp a legjobb kategória, tudom)

2016. júl. 4. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nyílván a film miatt.
2016. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ölt valami sok embert.
2016. júl. 4. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy nem tudták elkapni, és még ma is köztünk jár. Tehát okosabb volt a nyomozóknál.
2016. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudták elkapni, szórakozott a rendőrséggel.


Állítólag 37 embert ölt meg, ebből 5 biztos az ő kezemunkája.


A Fekete Dália is nagyon híres eset pedig ott csak egy ember halt meg.

2016. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyitottan nem sok embert olt...na de azokat mikeppen, elegge erdekes modszere volt pluszba ott voltak a titkos irassal megirt levelei. Nagyon erdekes tema, asszem youtubeon van rola anyag, de lehet angolul van:)
2016. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Mert csak most derült ki, hogy Ted Cruz az.


:D

2016. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Többek közt azért lett híres, mert sosem kapták el. Habár nemrég jelentkezett egy férfi, aki azt állítja az ő apja volt az. És bizonyítékokat is bemutatott. Többek közt az elhíresült maszkot. De a rendőrség nem fogadta el ezeket, mint bizonyíték. Így az ügy máig megoldatlan. És könyvet is irt ez a férfi az esetből.
2016. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne a zodiákushoz kapcsolódóan hogy mi köze van a horoszkópokhoz? Miért ez lett a neve? Csak mert annak mondta magát a leveleiben?
2016. júl. 8. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget olvastam az Ő témájában, és nem hallottam volna, hogy lenne bármi köze a horoszkópokhoz. Állítólag egy óráról (márkáról) nevezte el magát (Zodiac), amit ha jól tudom az édesanyja ajándékozott neki. Az óra közepén meg a védjegye volt (kör egy kereszttel)
2016. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Nem igaz , hogy köztünk jár. Bárki is volt, már meghalt. És rettentő érdekes az egész ügy. Ha engem kérdeztek, szerintem Arthur Leigh (Lee) Allan volt. De bennem felmerult az is , hogy többen voltak.
2016. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!