Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem használok facebookot...

Ha nem használok facebookot akkor már kamu vagyok?

Figyelt kérdés

Regisztráltam pár napja egy ismerkedős oldalra és szomorúan tapasztalom, hogy mindenki át akar menni facebookra és amint ismerősök leszünk jön a kérdés, hogy "miért csak ennyi lájk van a képeden? Miért nincs több képed? Miért nem osztasz meg semmit? Hát tuti kamu vagy." Pedig csak arról van szó, hogy egyszerűen nem élek facebookos életet. Arra használom csak, hogy irkálok a barátaimnak. Egy profilképem van, hogy tisztában legyen az ismerőseim azzal, hogy ki vagyok. Nincs instagramom, viberem meg semmi más. Lehet, hogy hihetetlen a mai világban de így van. Komolyan ennyire eltorzult a világ?

18-26 éves korosztályról beszélünk.


2016. júl. 14. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs facebookod nem kamu vagy, hanem nem is létezel. Kb ezt vallja a mai "fiatalok" többsége.


Nekem sincs frászbúkom. És nem is kell.

2016. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
pontosan.. mi nem létezünk.
2016. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de jó legalább nem vagyok egyedül...
2016. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Üres tükör ***** válasza:

Nyugi nekem sincs facebookos eletem. Egy fenykepem volt fent, nemreg azt is leszedtem. :D


Bizonyos szempintbol ertheto az aggodalmuk. Ilyenkor ajanld fel hogy skypeon megmutatod az arcod elo egyenes adasban. :)

2016. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És webcamerád sincs?
2016. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van facebookom, de szinte csak szellemként van jelen az adatbázisban :D

Nagyon, nagyon, nagyon ritkán használom. 1 éve még nem is volt, pedig nem vagyok fiatal, nemrég hoztam létre. Max. hivatalosabb ügyekben lépek be, ha kell valami, szóval ismerős érzés :D

Sok korcs van, elhiheted nekem. Lassan ez már követelmény.

2016. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem barátom,mi nem kamuk vagyunk. Mi nem is létezünk. :D
2016. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt kamufacebukom amig egyszer másik gépről léptem volna be és a maximális biztonságom érdekében kérte, hogy töltsek fel fényképes személyazonosító okmányt. A jóBKanyádat.
2016. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:

Ha ez megnyugtat,nekem régóta nincs fosbukom.Évekkel ezelőtt töröltem magam róla.Kb úgy 2011 környékén.Nem is voltam fent sokáig.(Kb 2 hónapig.)Viszont abszolút nem hiányzik.Barátaim közül aki akar érdekes módon mégis eltud érni máshol.Pl: Skype-on,vagy telefonon.

Elvégre sörözést és egyéb összejövetelt is meg lehet telefonon beszélni,vagy akár e-mailben is.

2016. dec. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!