Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, van más is aki úgy...

Lányok, van más is aki úgy érzi, mindig a legrosszabbkor jön meg a menstruációja?

Figyelt kérdés

Sorolom:

Születésnap, érettségi, húsvét, karácsony, vizsgák (főleg mikor szoknyában kell menni), diploma, diplomaosztó, állásinterjúk, nyaralás napja stb.


Ezek közül az évente ismétlődő ünnepeken mindig.

Tavaly volt egy csúszás és így szilveszterkor jött meg karácsony helyett :D


Tudom, nincs olyan hogy jókor, mert sose várom, de hogy mindig kivétel nélkül nevezetes és fontos napokon...



2016. júl. 15. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A menstruáció sose jön jókor. De azért mégis jó, hogy jön, mert az azt jelenti, hogy egészségesen működik a testem.

Valószínű mozgalmasabb életet élsz, mint én, mert azért párszor sikerült kikerülnie a vérzésemnek a fontos programokat. Többször igen, mint nem. De volt, amikor pl. nyaralás alatt jött meg, az ritka szar érzés volt.

2016. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és a legjobbak: Valentin-nap és évforduló :D
2016. júl. 15. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ezen a nyáron kijöttem au pairként Olaszországba egy családhoz. Persze az első napomon rögtön megjött...

Nekem is mindig a legrosszabbkor jön meg. :D

2016. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Szerencsére én nem jártam így sosem, vagy csak nem emlékszem rá, mert nekem nem olyan vészes a menstruációm, hogy nagyon zavarna, pl vizsga közben, szülinapi bulin, vagy akármikor. Első nap vannak minimális görcseim, de ennyi, nem is tart sokáig, és nem is erős a vérzésem.


Az első menstruációm matek órán jött meg, az mondjuk kellemetlen volt, rögtön következő órán meg kihívtak földrajzból felelni :D

2016. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Eddig 3 év alatt 2x voltam párom külföldi rokonainál. Mind a két alkalommal a hófehér lepedőn vérbe fagyva ébredtem. :D

Pedig nem lett volna aktuális, de mindig a stresszel eltolom pont oda ahol nem lenne jó.

2016. júl. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!