Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vágás nélkül hogy lehet...

Vágás nélkül hogy lehet profilképet feltölteni?

Figyelt kérdés

Új profilképet szeretnék facebookra de nem tudom feltölteni mert azt adja ki, hogy kép vágás. Ha meg vágok belőle akkor alig látszik valami, és ha rákattintanak a képre akkor sem a teljes képet adja ki hanem amit kivágtam belőle... Elég idegesítő, hogy ennyire sz@r lett. Olvasgattam róla és 1-2 éve azokat írták, hogy m.facebookkal nyissam meg de úgy még rosszabb mert eldönti magának, hogy mit vág ki. Ha egy olyan képet választok ki amit már feltöltöttem, azzal is ugyanezt csinálja.

Hogyan lehetne megcsinálni?


2016. júl. 16. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy, hogy megnyitod a képet valami szerkesztőben és szerkesztesz melléje valami fekete ürességet, majd mikor kéri, hogy vágj ki belőle, levágod azt a felesleget amit utólag odaszerkesztettél, így megmarad a teljes képed.
2016. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!