Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam távol egy...

Hogyan tartsam távol egy barátomat az ismerőseimtől?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút, az egyik ismerősömön keresztül. Barátok vagyunk, semmi több. Én sem érzek többet, ő sem. Egy pusztán lakom, minden évben (nyáron) tartanak itt egy egész napos bulit. Vannak versenyek, közös ebéd, beszélgetés, stb... Este pedig buli, reggelig. Elég jó. Én városban laktam, nem voltam hozzászokva ilyesmikhez, de tetszik. Viszont ez olyan nap, ahol idősek és fiatalok is vannak. Elég pletykásak. Nekem sosem volt barátom. 18 vagyok. Ugye nincs köztünk a fiúval semmi, csak jó barátok vagyunk. De tutira félreétik majd, mert sosem láttak fiúval. Nagyon helyes fiú, így a fiatal lányok is odalesznek érte szerintem. De nem akarom hogy ismerjék. Eléggé fura természetűek. Nincs Facebookom, ott nem tudnak utánakeresni, mert a nevét nem fogják tudni. Tutira menni fogunk, mert szeretne jönni. Hogy oldhatnám meg, hogy ne dumáljanak neki rólam, meg semmiről ?
2016. júl. 19. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy.
2016. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Inessential ***** válasza:

Mert mi van, ha megismerik?

Meg majd azt gondolod, hogy nem fog bemutatkozni egy olyan helyen, ahol még soha nem volt? Megtiltod neki a barátkozást? Akkor minek viszed el? Hogy csak veled foglalkozzon? Ez meg már önzőség, feleslegesen. Szerintem nem is nagyon tudnád megakadályozni, hogy megismerjék.

2016. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!