Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Mark Sheppard és...

Szerintetek Mark Sheppard és Jeffrey Dean Morgan helyes? :D

Figyelt kérdés
Ha akartok kort is irhattok.

2016. júl. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Öhm, karakteresek? Bárhogy is számolom, már ötven évesek. Nem azt mondom, hogy ott megáll a világ, de azért meg kell húzni valahol a határt. Egyébként pedig nem, nem hiszem, hogy úgymond jóképűek, ők is inkább olyanok, akiknek jót tett az idő múlása, vagyis azokhoz a férfiakhoz tartoznak, akik 40-50 évesen a legkarizmatikusabbak. Kettőjük közül mondjuk inkább Dean Morgant választanám, ha nagyon kellene.

Erre a férfi típusra egyébként tipikus példa George Clooney.

Egyébként tényleg elismerem, hogy vannak olyan férfiak, akik 40-50 évesen is mondjuk úgy jól néznek ki, de soha nem kezdenék ilyen korú emberrel. Jesszusom, mindig az apám jutna eszembe, mármint, hogy ők még nála is idősebbek. Nekem ez valahogy nem fekszik, de valaki meg pont apakomplexusos, és annak meg az ilyen korúak jönnek be.

Na, bocs a hosszú válaszért. :D

20/L

2016. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Negan :D

Csak a másodikról mondanék véleményt.Attól függ hogy nézzük.Nem mondom hogy csúnya ,mert nem csúnya inkább macsó kinézete van :D.De ahol őt láttam minden karaktert jól meg tud formázni(twd :) ),illik hozzá az arca is.Szóval ja :D

2016. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. júl. 24. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nini, egy Supernatural rajongó :D Véleményem szerint mindketten nagyon helyesek, de ha választani kell, akkor inkább Mark. Szó se róla, Jeffrey is nagyon jól néz ki, de őt az Odaátban Winchester apukaként ismertem meg, és számomra az is marad örökre XD Ahogy az első válaszoló is írta, valószínűleg nekem is mindig a saját apám jutna róla eszembe. :D Mondjuk szerintem Marknal se tudnék annyira elvonatkoztatni. De ha muszáj valakire letenni a voksot kettejük közül, akkor (ahogy korábban is írtam) inkább ő lenne a befutó. Ahogy láttam, mindkettejük felesége elég fiatal, így azért vannak nők, akiknél a kor nem számít. Én azért inkább maradnék a Jensen Ackles/Jared Padalecki korosztálynál :D
2016. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen :D imádom az Odaát-ot.

Szerintem is Mark a "helyesebb" de Jeffrey-t is imádom.

Mindketten remek színészek.

2016. júl. 24. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jeffrey Dean Morganért teljesen oda vagyok, pedig apám lehetne. 😍 Az évek múlásával csak egyre jobb pasi lesz. Bizony, lábaihoz borulva imádnám. 😀
2018. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!