Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Hallottam és olvastam is itt GYK.-en, hogy nehezen tudják elviselni más nemzetiségű embereket, a legnagyobb probléma a sötét bőrüekkel akadt! Amit én személy szerint nem nagyon értek!

Írták, hogy a viselkedésük miatt képtelenek elfogadni, milyen a viselkedésük? -a fehér ember is lehet tapló, paraszt.

És a másik, hogy a menekültekkel hasonlitják össze őket- Miért?

Meg a cigány-'roma'társasággal kezdték egy lapra terelni..


Illetve ez az utálat és a gúnyos megjegyzések a híres emberekre is "vonatkozik", tehát nekik is szánjátok a megjegyzést vagy velük nincs különösebb bajotok? (Gondolok itt Flo Rida; Jason Derulo- és hasonló emberi személyiségű ember; tisztában vagyok azzal, hogy ezeknek az embereknek is vannak ellentétei, akik a hírnév miatt (is) kikeltek magukból, és sötét bőrűek, de nem gondolnám, hogy ez a bőrszín és származás miatt lenne!

Ui.: Nem vagyok rasszista, csak nem értem az ellenszenveskedést és az okát!:)



#Flo Rida #Jason Derülo #menekült #rasszízmus #sotet boruek #feher boruek #cigany - roma
2016. júl. 25. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
A viselkedésük? Robbantanak, gyilkolnak ok nélkül. Terroristák.
2016. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

'Illetve ez az utálat és a gúnyos megjegyzések a híres emberekre is "vonatkozik", tehát nekik is szánjátok a megjegyzést vagy velük nincs különösebb bajotok? (Gondolok itt Flo Rida; Jason Derulo- és hasonló emberi személyiségű ember; tisztában vagyok azzal, hogy ezeknek az embereknek is vannak ellentétei, akik a hírnév miatt (is) kikeltek magukból, és sötét bőrűek, de nem gondolnám, hogy ez a bőrszín és származás miatt lenne!'


Tovább is olvashatnátok:)

2016. júl. 25. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem személy szerint semmi problémám nincs a feketékkel, se az indiaiakkal sőt még a japánokkal se. Az embereket nem nemzetiségük/külsejük/másságuk alapján kellene behatárolni, hanem a tetteik alapján. A terroristák közé bármilyen nemzetiségű ember csatlakozhat, ezért sem szép dolog így általánosítani. Mindenütt vannak hülyék, ez örök igazság.
2016. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom, és ezen a véleményen vagyok!
2016. júl. 26. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

"Robbantanak, gyilkolnak"


A sötét bőrűek?


Csak néhány pl:

Anders Behring Breivik tõsgyökeres norvég - 2011 július 22. robbant, lövödöz - 93 halott

Tõsgyökeres japán ( késelõ ): 19 halott, 45 sebesült - [link]

"a múlt pénteken Münchenben kilenc embert megölő David Ali Sonboly iráni–német ámokfutó"; "A 18 éves David Ali Sonboly és barátja egy kórház pszichiátriai osztályáról ismerték egymást, ahol tavaly kezelték őket. A későbbi ámokfutó itt elmondta az afgán fiúnak, hogy gyűlöli az embereket, erőszakos cselekményekről fantáziál, és rajong a norvég tömeggyilkos Breivikért." - [link]

A templomi túszejtõ és gyilkos "Saint-Etienne-du-Rouvray-ben nőtt fel, van egy nővére, aki orvos Rouenben, és egy bátyja, az édesanyjuk főiskolai tanár. - " [link]


Attól tartok, nem a tetteset bõré, ami annyira sötét ...

2016. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
* Attól tartok, nem a tettesek bõre, ami annyira sötét ...
2016. júl. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kini :)) ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy milyen bőrszínű, és milyen vallású az elkövető. Ha embertömegek legyilkolására törekszik, akkor valami nem stimmel nála agyilag.

Én pl Breiviket is ugyanúgy terroristának tekintem, mert ártatlan emberekkel végzett ok nélkül.

2016. júl. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!