Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még olyan extrém...

Vannak még olyan extrém posztapokaliptikus univerzumok szerelmesei, mint én?

Figyelt kérdés
Én egyszerüen megőrülök a posztapokaliptikus könyvekért, fiekért, videójátékokért stb. Amikor megvettem a Metro 2034 könyvet, akkor egész úton hazafelé (kocsiban) csak a boritóját néztem, mert annyira gyönyörü. Van valami furcsa vonzalom abban, hogy egy letünt civilizáció ként ábrázolják a mai világot, amit az ember többé nem lesz képes újá épiteni. Még azt is a fejembe vettem, hogy egynap megvetem a lábam Csernobilban. Vannak még ilyen fanatikusok, mint én és nem csak a posztapokaliptikus müfajban, hanem másban is? pl Cyberpunk

2016. júl. 26. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
fanatista nem vagyok de a sci-fi-t jobban szeretem filmben minden másnál.
2016. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 eznemlényeges ***** válasza:
Én is imádom a posztapokaliptikus témát.
2016. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy te is, és a téma is, viszont ennek a kérdésnek nincs értelme. Inkább bemutatkozás.
2016. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én is szerettem a Metro 2033-at. Bár engem nem nyűgöz le minden ami a műfajjal kapcsolatos, mert azért vannak rosszul összerakott regények.


Nekem az asszasszin regények a gyengéim. Ahol antihősök mentik meg a világot.

2016. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!