Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra milyen az álomház?

Számotokra milyen az álomház?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kívül-belül olyan "babaház", mint amilyenek Váratlan utazásban vannak :)
2016. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyszobás, hangszigetelt, 30. emelet fölötti, modern-de-egyszerű berendezések, padlószőnyeg, extra nagy ágy, ablak nélküli fürdő és konyha. Folyamatosan működő ventilláció pedig aduász lenne.


23f

2016. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha jól érzem magam benne, az összes szögletébe.

Ha a kinézetet vesszük, és ha már "álomház", akkor legyen benne sok luxus bútor, ágy, asztal, minden.

A berendezése pedig legyen úgy, ahogy én szeretném, illetve olyan színű szobák legyenek, amelyek a kedvenc színeim.

Még a bútrok se baj, ha olyan színűek, mint a fal.

A kinti része pedig legyen nagy kert, virágokkal teli, és medence is jöhet.

A kaputól a ház ajtójától pedig lehet egy szép ösvény nem is baj, ha az ösvény körül egész az ajtóig tele legyen egyforma virágokkal.

A mérete pedig lehet egy háromemeletes villa mondjuk, és szép kilátással az ablakból.

És mikor a nap felkel egyből süssön az ágyamra.

Plusz, lenne egy kedvenc helyem a házba, ahova mindig nosztalgiázni megyek, és mindig a legkedvesebb tárgyaimmal legyek körülvéve, és képekkel, amelyek egy csomó üzenetet és élményt adnak át, egyből, ahogy rájuk nézek.

2016. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ház ajtójáig* bocsi
2016. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb város csendes kertvárosában lévő kisebb méretű, földszintes, jól szigetelt családi ház kicsi kerttel.
2016. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Álomház? Egy modern, földszintes ház valahol Svájcban az Alpokban, normálisan hőszigetelve (passzívház), sok ablakkal és napelemekkel a tetején, talajszondás fűtéssel a pincében. Szerintem olyan 90-100 m2 elég is lenne nekem.
2016. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
olyan, aminek az 500mes körzetében nem lakik senki és távol van a városoktól. Ezen belül 1 szintes (+pince) modern.
2016. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett az a ház, ahol Amerikai Horror Sztori első évada játszódott. Szívesen laknék egy ilyen stílusú házban, esetelg mellé egy medence, egy veteményes és egy szép kilátás :D
2016. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem az álomházam egy közepes kert, körbeültetve a kerítés mentén gyönyörű évelőkkel, hogy ne lehessen belátni. A ház pedig egyszintes lenne, modern, a nappali egyik oldala pedig üveg lenne, a kertre nézve.

Ilyesmi stílusú, hogy érhető legyen: [link]

2016. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, így számomra elég egy kisebb szoba, fürdőszoba, egy kisebb tárolórész és oké. Kb. 29-31 nm2.
2016. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!