Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet egy olyan embernek...

Mit lehet egy olyan embernek tanácsolni aki utálja az életét?

Figyelt kérdés
Egy számomra nagyon fontos személyről lenne szó. Régóta otthoni és egyéb élet béli problémákkal küzd. Rengeteg elkeseredettség és szomorúság van benne. Személyiségileg is szomorkasabb, passzív és olykor túlkomor ember. Mióta mellette vagyok próbálom mindenben támogatni és tartani benne a lelket, segíteni a nehéz pillanatokban, azonban lassan kifogyok a lehetőségekből és fogalmam sincs mit tehetnék érte.. Ha esetleg valaki tudná hasznos tanácsot adni nagyon hálás lennek. Kérem csak olyanok írjanak akik komolyan segíteni szeretnének! Köszönöm.

2016. júl. 26. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
miért is utálja?
2016. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rengeteg csalódás éri, az otthoni kapcsolatai nagyon rosszak (nem az ő hibájából), minden kis esélye a javulásra elromlik mindig.. nehéz pontosan elmagyarázni, a lényeg hogy rosszk az otthoni körülményei és soha nem jön neki össze semmi.. sokszor csak én is nézek hogy szinte semmi esély a vele történt rossz esetekre, de mégis megtörténnek.. már tanácstalan vagyok
2016. júl. 26. 21:11
 3/7 BiTOPro97 ***** válasza:

A végén írtad a lényeget önsorsrontás.


"Mit lehet egy olyan embernek tanácsolni aki utálja az életét?"-re szimplán, is a válasz: Ez önsorsrontás.


Kell egy pszichoterapeuta, hogy feltárja az okát. - Tündérhegy, Napkör, Thalassa HÁZ, .... .

2016. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 I Anica válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de mindenkinek meg van a maga baja....szóval maradjunk annyiban, hogy aki neked fontos az csak 1 a 8 milliárdból...nézz bunkónak nyugodtan, de az ilyen csak' feltűnési viszketegség'...
2016. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mutasd be neki ezt atörténetet:


[link]

2016. júl. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BiTOPro97 ***** válasza:
#5 Ha már ritka sz@r az életed, megtalálhat az USA-ban egy manager - sokn erre annak szakosodva - és TEDx-en és más előadásokon rohadtul megszedhetitek magatokat, ha van egy kis tehetsége a beszédre az alanyban, majd felhozzák. És jut abból bőven kokainra is, meg minden földi jóra. A sok tudatlan birka meg, - Sorry! - hát neki milyen sz@r lehet, akkor én mit aggódjak. És ő is talpra áll, akkor majd "én se"/"amcsi" "szerencsétlen" előadás hallgató - mert neki nem sok millió dolláros projektje van. :( :SSS
2016. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BiTOPro97 ***** válasza:

*sokan erre annak szakosodva* ott, felkutatni, meggyőzni, képezni, menedzselni, stb. - ja meg min. lesz*pni.


Jól állok és állunk, de ezzel tuti többet kereset, mint az egész családom több generáció alatt. Sztár gázsi.

2016. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!