Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy lehetne tanulni egyetemist...

Úgy lehetne tanulni egyetemistaként, ha nincs saját szobám?

Figyelt kérdés

Nem lenne saját szobám,hanem egy másfél szobás lakásban lennénk 3-an.

Ők nem diákok,hanem rendesen dolgoznak.

Így lehetne tanulni,hogy sokszor nincs csend,mivel néha szólna a tv és ők is beszélgetnének egymással?

Nagyon elterelődne a figyelmem?



2016. júl. 30. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Koliba is lehet ha 3-an vagytok egy szobába. Nem kell izgulni.
2016. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fejhallgatózz. NE fülhallgató, hanem fejhallgatózz! A fülhallgató hosszútávon árthat a hallásnak, persze a fejhallgató is, ha túl nagy hangerőn használod.


Youtube-on még különféle zajokat kompenzáló ambient- és relax válogatások is vannak, akár több órásak, vannak kifejezetten tanuláshoz - és persze ezek közül érdemes egyénre szabni, mit esik jól hallanod és mikor. (Vannak progik youtube videók letöltéséhez, így offline is hallgathatsz/nézhetsz youtube-t.)


Be lehet szerezni akár 5 e. FT alatt olyan fejhallgatót, amitől nem fájdul meg az ember feje. Vigyázz, mert a drágábbak között is akad, ami olyan frekiben működik, mely által rövid távon élvezetes és minőségi lehet a hang, de hosszútávon fejfájást okozhat.


Fontos szempont továbbá a fejhallgató kényelmessége, ez is múlhat egyénen, egyéni fejformán stb, ne legyen szoros, de túl laza se. Ne legyen túl nehéz - vigyázz , a vezetéknélküliek egy része nehéz, leeshet a fejről!


Vannak a külvilág zajait erőteljesebben kiszűrő fejhallgatók is, akár 5 ezerért.


Teszteld legalább 3-4 órán át a megvásárolt fejhallgatót. Három munkanapon belül indoklás nélkül bármit köteles visszafizetni az eladó - amennyiben hibátlanul visszaviszed. Vagy terméseztesen ha hibás lett, vagy hibát találsz egy műszaki cikken, amit nem te okoztál, azt is visszavásárolják, de az már garanciális kérdés, az általában 1, vagy 2 évig is érvényes lehet. De a hibátlant is visszafizetik, ha 3 munkanapon belül visszaviszed. (Érdeklődd meg, ahol vásárlod, hogy melyek a munkanapjaik, mert adott esetben a szombat, és/vagy vasárnap is beleszámíthat.)

2016. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MZ.per.X ***** válasza:

Mások 4-5 évig tanulnak így kollégiumban.


A dolgozók még sokkal jobbak szerintem, korán kelnek, korán fekszenek, keveset vannak otthon.

2016. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elírtam:

* Vagy természetesen ha hibás lett, vagy hibát találsz egy műszaki cikken, amit nem te okoztál, azt nem vásárolják bár vissza három munkanap elmúltával, de kötelesek javíttatni ingyen, vagy cserélni végső esetben ugyanolyan típusra, de működőre - ez már garanciális kérdés, általában 1, vagy 2 évig is érvényes lehet.


Három munkanapon belül a hibásat is, a hibátlant is visszafizetni köteles az eladó, de hiba esetén csak ha igazolhatóan a vásárlótől független a készülék hibája.

2016. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na akkor én vagyok az ellentábor. Én csak félhangosan tudok csak tanulni,egy csendes helységben.

HA te sem tudsz zavaró hangok mellett tanulni,akkor keresgélj többet. Biztos vagyok benne hogy találni fogsz olyat,ahol lehet külön szobád.

2016. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bentmaradsz az egyetemen tanulni akkor, pl könyvtárban

Aki egyetemista annak legyen már annyi problémamegoldó képessége, hogy egy ilyen szitura találjon megoldást...

2016. júl. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!