Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyünk? A nevelőapám...

Mit tegyünk? A nevelőapám fenyegetőzik.

Figyelt kérdés
A nevelőapám meg akarta verni a bátyámat és azt mondta ha nem takarodik el tőlünk holnap akkor megöli. Azt értem hogy nem szereti mert nem mondhatom el a bátyámról hogy milyen rendszerető,rendes gyerek(25éves) de akkor is ,normális ember olyat nem mond hogy megöli mert esetleg a mosdókagylót nem takarítja le. (ez állandó "probléma".) Gondolkodtam azon is hogy rendőrt hívok rá, de azok nem csinálnak semmit. És még a végén én kapnék mert hívtam a rendőrt. Ha valaki tud valamit ez ellen a helyzet ellen akkor írjon.

2016. júl. 31. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hivj rendort. Nem tesznek semmit, amig tetlegessegig nem fajul, de apaddal elfognak beszelgetni hidd el. Aztan ha emiatt kikapsz hivsz rendort ujra. Ugyanazokat fogjak kuldeni, akik egyszer mar jartak nalatok.
2016. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vedd fel telefonnal a fenyegetőzést, és úgy menj a yardokhoz.

25 éves,esetleg el is koltozhetne a testvéred.

2016. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki a 25 éves?
2016. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kié a lakás, a férfié vagy a Tietek?
2016. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A bátyám 25 éves és egy fél éve lakik nálunk. Azelőtt apukámnál lakott figyelte hogy ne igyon (annyit). De ő meghalt és ezért jött hozzánk. Munkája van. Anyukámnak odaadja a pénzt amit kell. Béreljük a lakást. És kihívnám a rendőrt ha utánna nem olyat kapnék hogy a kezem eltörik és tiszta kék-zöld az egész testem. (már egyszer kaptam tőle de nem jelentettem fel. mostmár így visszagondolva nem tudom miért. talán mert anyukám rábeszélt.)
2016. júl. 31. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva, hogy anyukád rábeszélt!!!

Mikor volt az a sebesülésed és orvosi papír van-e róla?

Még feljelentheted.

De mindenekelőtt keress egy értelmes felnőttet, mert anyukád nem épeszűen áll a helyzethez! Ezért érzed magadat tehetetlennek, mert anyukád letiltja az értelmes önvédelmi lépéseidet.

Te hány éves vagy?

A bátyád iszik?...

És nevelőapád iszik?

2016. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bátyád nem tudná rendbe tenni ezt az embert?
2016. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bátyám nem iszik és a nevelőapám sem. Apukám ivott.

És a bátyám nem tudná helyrerakni. A pasi biztonságiőr volt nagyon sokáig. Elvileg 9 évet ült mert valakit a felismerhetetlenségig vert. Tehát elég agresszív. Én pl azért kaptam ki mert bezártam az ajtót előtte amikor beszélt. Még be se csaptam csak bezártam.

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2016. aug. 1. 07:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha börtönviselt, akkor elég könnyű hivatalosan elérni vele kapcsolatban valamit. Nem értem anyukádat, miért ragaszkodik egy ilyen emberhez, ha bántja a gyerekeit, és még papírja is van róla, hogy bűnöző.
2016. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Anyukám érzelmeket nem nagyon táplál iránta. Nem akar egyedül maradni. Hiába mondom neki, hogy 100x jobb pasikat is tudna "fogni" magának. Fél a csalódástól. Ezért van vele együtt.
2016. aug. 1. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!