Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb videós? Dezső Bence vagy Unfield?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mindkettő egykutya. Semmi egyediség. A bejáratott divatos sablonokat erőltetik. De hát a népnek ez kell.
2016. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Mindkettő ugyanolyan gyenge, erőltetett sz@r.
2016. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Ha választanom kéne...Unfield. Ő kevésbé szar.
2016. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
18%
Aki leb@ssza Bencét az léccives csináljon már jobb videókat nála! Mert eggyenlőre ő csinál is valamit és ezt 200.000 ember szereti aki meg leszólja az bekaphatja! Ő csinál is valamit nem úgy mint te! Retardált Fasz
2016. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

@09:38


Kis csillag, példázom neked konyha nyelven, hogy miért hülyeség az amit beszélsz. Bemész egy étterembe, eszel valamit. Te anélkül is meg tudod mondani hogy az az élet jó vagy rossz hogy annál jobbat tudnál készíteni. Nem igaz? Az hogy valakit sokan néznek, nem vonzza egyből magával hogy az a dolog jó. (lásd "Maunika" show, Balázs show, Joshi Barat, évekig vetítették a csatornákon pedig színvonaltalan fos műsorok voltak) Az meg hogy leállsz személyeskedni, vergődsz, "retardált faszozol", azt mutatja hogy nagyon fiatal vagy, és van még bőven hova fejlődnöd szellemileg, hogy egy vitás kérdésben értelmes komolyan vehető vitapartner légy.

2016. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem attól mert valaki nem szereti őket/őt attól még nem "fasz".És meg is mondhatja hogy nem szereti meg szerinte nem csinálja jól amit csinál.Én amúgy szeretem Dezső Bencét is meg Unfieldet is.Mondjuk az túlzás hogy szeretem mert pl Unfield is már olyan unalmas videókat csinál hogy pl Para teszt meg ilyen szarokat...Szóval szerintem kb egy szinten vannak.Én Royalszabit szeretem oszt csááááa.😁😁😇
2016. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Smile Dog válasza:
57%
mind2 sablon videókat csinál, nincs bennük semmi egyediség, de úgy látszik a nép a sablon szar videókat szereti ;)
2016. aug. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Mind a kettő sz*r.

Tehetségtelenek

2016. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
És a videózáshoz mióta kell tehetség?Idióta geccc. Jól csinálják amint látod.Megnézném te hogy csinálnád a csatid.Vadbarom😊😈
2016. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ott van Antifaces csatorna, elgondolkodtató videókat csinálnak, amikkel munka van, és értelmesek, egyediek.

A lányoknak elég egy páva gyerek és a tartalom már teljesen mindegy.

A vlogolást emiatt se tartom sokra, csak a külső számít, az arc, nem a produkció.

"Bemész egy étterembe, eszel valamit. Te anélkül is meg tudod mondani hogy az az élet jó vagy rossz hogy annál jobbat tudnál készíteni. Nem igaz? "

Az agya tudja értelmezni ezt a mondatot?

2016. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!