Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen "macskafüles...

Szerintetek ilyen "macskafüles" fejhallgató gáz egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Erről beszélek:

[link]

Igen, aki követi az biztos tudja hogy túl van árazva és hogy a minősége sem a legjobb. De ezeket most hagyjuk, beszéljünk csak a kinézetről. Azt szeretném kérdezni hogyha egy srácon látnátok ezt akkor gáz lenne szerintetek?


2016. aug. 9. 15:45
1 2 3
 1/24 striga ***** válasza:
40%
Hát nagyot néznék az tuti, inkább otthon használd, ahol csak max. a szüleid látják rajtad :D
2016. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
gyerekes...
2016. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
External speaker? Azt hittem a fülesnek pont az a lényege, hogy más nem hallja a zenédet...
2016. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg ritka idiótán néz ki, pláne még ledek is vannak benne...
2016. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Ja, de ez ilyen "menő dolog". Tudod mint mikor a nagy kemény srácok hangosan hallgatják a zenét mert a lopott telefonhoz nem járt fülhallgató. Eredeti ötlet gondolom hogy ez kihangosító és füles is egyben, de úgy is a sok idióta idegesítő publikus trap bömböltetésre használná ha nem lenne a valóságba olyan halk az egész hogy a legyet hallod mellette.

De a kérdés inkább a kinézetre szólt.

2016. aug. 9. 15:54
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
Poénnak jó haverok előtt,valami bolond házibuliban biztos sikere lenne,de nem utcán.. de amúgy lánynak is ciki lenne 6 éves kor felett.
2016. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
8%
menő dolog... inkább ölj meg haver :D azzal hogy még nem is szól rendesen a külső hangszóró, ez a termék csak mégnagyobb bullshit lett a szememben :D
2016. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem a többi válaszolót. Ha neked ez tetszik és még csak nem is zavarsz senkit a viselésével, hordd nyugodtan. Miért számít, hogy mások szerint gyerekes, ha te jól érzed magad vele? Kisgyerekkoromtól a mai napig imádom a Spongyabobot, a pénztárcámon is ott virít a retardált vigyorával, és ki is röhögném azt, aki emiatt nézne le. Egyszerűen nem értem, hogy az emberek miért nem képesek elfogadni egymást olyanoknak, amilyenek. (Oké, erre nem radikális szinten gondoltam, tehát meglehet, hogy én sem fogadnék el egy embert megszállott tömeggyilkosnak.) Nehogy már pár ember negatív véleménye zavarjon olyasmiben, amihez egyáltalán nincs semmi közük.

Ezennel kérvényezem a válaszom lepontozását. c:

2016. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem aranyos :P Én is szeretnék ilyet :3

Szard le, ki mit gondol rólad.

18l

2016. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

szerintem ez fiúnak is aranyos, főleg, ha nem olyan nagyon rövid a haja, tehátmint pl. neki: [link]

habár, 25+ év felett, hát az már nekem is fura lenne :D

de ez csak az én véleményem:3

14L

2016. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!