Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell sznobnak tartani...

Miért kell sznobnak tartani valakit, aki nem kedveli a mainstreamet (zenék, filmek, könyvek stb. terén), és esetleg ki is mondja a véleményét ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem azért nem kedveli, mert mainstream, hanem azért, mert szarnak tartja. Persze ha valami népszerű, de jó is egyben, azzal semmi baja nincs.
2016. aug. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kevesen gondolkodnak így, ezért kár lenne ezt is általánosítani.


Nem mindenki elefántcsontvárban ül aki nem nézi az Édes életet, nem hallgatja a Halott pénzt, nem hord lógos farmernadrágot..

2016. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Mert az esetek 99%-ban csak arról van szó, hogy ez a személy a fejét csinálja.

Nem is olyan rég beszéltem itt egy ilyen válaszolóval, hatalmas művészlélek volt, de szöveget sajnos már nem tudott értelmezni.

Ráhagytam.

2016. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a népszerű közösségi oldalakat, a magamutogatást, és a felszínességet. Néhányszor megfogalmaztam a véleményem ezzel kapcsolatban (élőben, és itt is).

Egyesek úgy leszóltak, mint ha az anyjukat szidtam volna...

2016. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, a legtöbb ilyen ember IMÁDJA hangoztatni, hogy Ő BEZZEG NEM, Ő AZT NEM, ami baromi idegesítő, mert... öcsém, miért vagy olyan gyökér, hogy mások örömét sz-rba vágod, mert neked véleményezési rohamaid vannak?

Nem kell szeretni bizonyos mainstream dolgokat, ha nem jön be, de szerintem elég istenkomplexusos dolog ráküldeni a szarvihart valakire, csak azért, mert ő meg szereti.

Az ilyen kéretlen véleménynyilvánítás miatt utálják sokan ezeket, és tartják őket karót nyelt sznobnak, nem a preferenciájuk miatt, hanem hogy ők szükségét érzik megmondani, hogy ők bezzeg nem olyanok, mint a többiek. Baromi idegesítő, és senkit sem érdekel.

2016. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!