Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a Natasa...

Nektek tetszik a Natasa Zselyke név? (Ez 2 keresztnév. )

Figyelt kérdés
Berki Krisztián kislányát hívják így.

2016. aug. 10. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem. A Zselyke aranyos szerintem. De a Natasa nem tetszik, és így egyben a kettő, főleg nem.
2016. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Natasa nem, Zselyke úgy ahogy. Viszont így együtt nem olyan rossz.
2016. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Hát....

Nem olyan rossz de sosem nevezném el így a gyerekem!

2016. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%

A Zselyke kislányként aranyos, de utána? A Natasa meg annyira nem tetszik, a Nati becenév még esetleg. A kettő együtt meg szerintem is furán hangzik.

Főleg egyben, hogy Berki Natasa Zselyke. Annyira nem összeillő hangzásilag se. A Berki Zselyke magában meg majdnem olyan lenne, mint egy Mezei Virág. (Senkit akarok megsérteni ezzel, de értitek, mire akarok kilyukadni. :D )

2016. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A Zselyke igen ^^ A Natasa nem
2016. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Egyik se tetszik.

Manapság a szülők többsége fizikai fájdalmat érez valószínűleg, ha valami "egyedi" nevet ki nem talál a gyereknek, hogy "egyéniség" legyen... :S

Jó hogy nem zsurló vagy lucernának hívják. :-(

2016. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Szörnyű mindkettő. Miért nem lehet adni normális, szép magyarul csengő neveket? 20 év múlva már minden lány Jenifer lesz meg Jessika. 12 egy tucat...
2016. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Rettenetes, lerí a szülőkről hogy értelmi fogyatékosak és csak divatból adják ezt a nevet.
2016. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

A Zselyke undorito nev szamomra es egy felnott nonek nagyon keserves lesz, kb mintha Malnanak vagy Eperkenek hivnak. A Natasaert sem vagyok oda, pedig szeretem az orosz neveket, de szerintem magyar kislanyhoz egyaltalan nem illik, max ha orosz vezetekneve is van hozza.

(Persze ez csak sajat velemeny, en senkit nem fogok kiutalni csak azert, mert nem tetszik a neve)

2016. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Nekem tetszik, bár valszeg nem adnám a gyerekemnek. Kislánynak sztem is jó a Zselyke, később már annyira nem, akkor meg tudja használni a Natasát.
2016. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!