Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Csenge névről?

Figyelt kérdés
Mi a vélemenyetek róla?(Nem arra gondolok, hogy mostanában nagyon sokan ezt a nevet adják a lányuknak) Milyen lány jut az eszetekbe? Viselnéd ezt a nevet?(Ha nem lenne ennyire elcsépelt mostanában)

2016. aug. 11. 01:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, van párod?
2016. aug. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Mindig a "csenget" szó jut róla eszembe. Szokatlan név. kicsit gyerekes egyén jut róla eszembe. Nem viselném ezt a nevet.
2016. aug. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is a "cseng-e" jut róla eszembe. Viszont ismertem egy kislányt ilyen névvel és ő nagyon édes volt. De mivel nem a neve határozza meg az embert, hanem a vele született hajlamai, neveltetése, szocializálódása, így ez lényegtelen.

Amúgy kics gyereknek még aranyos, tininek oké, de huszon-harminc-negyvenévesnek már furcsa.

2016. aug. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem a nevekről nem korábban megismert személyek ugranak be. Ha így lenne, nagyon összezavarodnék mondjuk a Zoltán név hallatán, mert rengeteg ilyen nevű embert ismerek.

A Csengéről a csengő jut eszembe, nyilván a hangzás miatt. Méghozzá valamiért egy aranyszínű csengő. A Csenge névhez egy kislányt tudok elképzelni, akinek aranyszínű a fülbevalója és imád beszélni.

2016. aug. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy viselném, ha a szüleim így neveztek volna el. A gyerekemnek nem adnám. Nem tetszik. Dagi lány jut róla eszembe.
2016. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#12: Ez, hogy jön ide?

#14: Szerintem is fura lenne egy felnőtt nőnek, de pl. egy Szandrát(Alexandraként már talán, deha így van anyakönyvezve akkor nem) vagy Vivien nevűt sem tudok elképzelni felnőttnek. Mind a 3 nagyon szokatlan. Fura lenne 50 valahány évesen, hogy "Csenge néni, Szandra néni, Vivien néni"

De szerintem azért, mert nem sok felnőttnek ez a neve. Csenge és Vivien nevű felnőttet nem is ismerek csak gyerekeket.

#15: Nekem meg egy kicsit kék árnyalattal rendelkező kék csengő jut róla eszembe. :D


#16: Drága egy szem 16-os válaszoló! NEM érdekelnek ilyen fajta válaszok. Pluszba még szerintem nem is hangzik jól ez a mondókád. Legaláb az első olyat mondott ami rímel...:D

2016. aug. 11. 11:52
 17/24 anonim ***** válasza:
A volt osztálytársam jut eszembe, aki egy magas, szemüveges lány volt és Csensznek a Csenge nevét. Amúgy én nem viselném.
2016. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#19: Nem értem ezt a Csensznek dolgot. Így hívtátok?:D


#20: Erre nincs mit mondanom. -.-

2016. aug. 11. 13:50
 19/24 anonim ***** válasza:
Az egyik legrondább női név nekem ,karöltve a Rebekával és az Ágotával.
2016. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Csensznek becéztük, csak kihagytam egy szót :D
2016. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!