Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 48 feliratkozóm van, Morphy...

Morphyfive kérdése:

48 feliratkozóm van, Morphy five vagyok. Tudnátok segíteni esetleg abban, hogy érheték el több feliratkozót, nézettséget? Hónapja videózom nem a legjobb minőségű videókat csinálom, de igyekszem!

Figyelt kérdés
szerintetek mi kell ahoz hogy többen nézzenek engem? osszam meg facebookos oldalakon? vagy hogy, haggyam hogyaz emberek maguktól találjanak meg? mi a jobb

2016. aug. 11. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

2 tartalmat osztanak az emberek nagyon. a, az mi szórakoztató, b, az ami megbotránkoztató.


ezeket kell nyomtani.

2016. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan tartalmat tegyél fel, ami épp népszerű, ami épp mindenkinek tetszik. Fontos, hogy szeressék a stílusod, azt, ami te vagy, vigyél bele olyat is, ami belőled van.

Fontosak a keresőszavak is, hogy mit adsz meg egy videónál...

Fontos, hogy szem előtt tartsd a rajongóidat, hogy ne kezeld úgy őket, mint a robotok. Hogy törődj velük :D Pl olvasd fel a kommenteket videóban, stb... És válaszolj rájuk.

Én egyszer feltettem egy family guyos videót. 50 feliratkozóm volt... És kb. 1 hónap eltelte után lett 200 feliratkozó belőle, a videón meg 1000 lájk és 170 000 megtekintés. Most csak egy példát mondtam, de a family guyt sokan szeretik, s csináltam egy olyan videót, ami népszerű mostanában s sokaknak tetszene.

Meg is lett a gyümölcse.

2016. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem... Ne magyarul videózz :D sokkal jobban megéri ha külföldieknek készítesz videót. Nemrég hallottam/láttam, hogy a legnépszerűbb "magyar" videós angolul készít videókat, s nem a magyarok a célközönsége, de jóval többet ért el YT-n mint bármelyik magyar :D

Az angol világnyelv emellett. Ha így készítesz videókat, s azok jók is könnyen sikeres lehetsz. Persze ha van egyedi ötleted is s ami tetszik a népnek...

2016. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Clickbait (igen, nyomorékság, de működik)
2016. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Belenéztem a műveidbe és :


1. Úgy vagy beképzelt hogy még semmit nem értél el a videózással


2. Nem mutatsz semmi újat , tucat olyan videós van aki azokat csinálja amiket te csak ők még színvonalasabban is


3. Facebook videót csinálsz meg előadod a sztárt mikor még semmi értéket képviselőt nem csináltál


4.A Megmutatom című videódban úgy beszélsz a csatornádról mintha már valami kibeba**ott nagy sztár lennél


Tehát nagyképű vagy és közönséges , nem teremtesz értéket , nem beszélsz semmi közérdekűről tehát semmiről... 20 feliratkozóra csináltál egy külön kiadást ? Neked mi a bajod ekkora selejt vagy ? Te vagy a rapper ? Te nem tudsz semmit klisés semmilyen vagy ...

2016. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami egyedit próbálj kitalálni, ami ugyanakkor érdekes is. Például a citromlé ívós videód azért nem egy nagy szám, mert kb. minden harmadik videósnak van ilyen videója.
2016. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Nem vagyok elszalva magamtol se bekepzelt lehet vanak olyan videoim ahol hulyen beszelek de igyekszem ahogy ez a feliratkozós tömegből látszik ami nekem most jött! :) megprobálok akor valami saját találmányt kitalálni és azt csinálni .
2016. aug. 11. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!