Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy amikor már nagyon szerettetek volna valamit elérni és elkezdtetek rajta dolgozni, egyszerűen annyira stresszesek lettetek, hogy alig tudtátok normálisan megtenni a szükséges lépéseket?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan nyugodtatok meg, hogy "csökkentettétek" a stresszt?

2016. aug. 17. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Először tudatosítottam magamban, hogy a célomat nem egyik napról a másikra fogom elérni. Tehát stresszeléssel és kapkodással semmire se megyek. Komolyabb célok esetében igenis sok idő és kitartó munka kell a kívánt sikerhez.


Másodszor pedig háttérbe kellett szorítanom minden kitörő érzelmet és álmodozást, mely a figyelmemet elterelte a lényegről. Komoly erőfeszítést tettem azért, hogy csak a dologra és a cél eléréséhez szükséges lépésekre koncentráljak.

2016. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt mikor rájöttem hogy jobban kéne tanulnom. Az emelt óraszámok miatt kevés időm volt az itthoni tanulásra és nagyon kimerültem. Nekem nem volt olyan opció hogy kevesebbet tanulok és hozzászoktatom magam mert sok múlott rajta. Meg kellett tanulnom beosztani az időm, és állandóan azt mondogattam hogy képes vagyok rá. Olyanokra gondoltam hogy másoknak meg se adatik az hogy tanulhasson, meg vannak olyan gyerekek akik még nálam is jobbam túl vannak terhelve. Észre se vettem de már meg is szoktam az egészet
2016. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!