Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek jó creepypasta...

Smile Dog kérdése:

Ismertek jó creepypasta youtube csatornát? Sötét mesééken kivül?

Figyelt kérdés
sziasztok. nagyon szeretem a creepypastákat olvasgatni de nem nagyon szeretek már inkább csak hallgatom őket! pl.: sötét mesék de ők nem ilyen pont creepypasta videósok. Tudnátok nekem mondani olyanokat akik pasta videókat csinálnak heti rendszerességgel? válaszokat előre is köszönöm! :)

#horror #YouTube csatorna #sötét mesék #creepypasta olvasók #creepypasta youtube csatornák
2016. aug. 18. 03:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Szinkron Güzü
2016. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem szinkron güzüre gondoltam, ő nem olvas fel creepypastákat...
2016. aug. 18. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha az angol nyelvű megfelel akkor CreepsMcPasta és MrCreepyPasta csatornáját nagyon tudom ajánlani.

Magyarból van egy pár csatorna, de egyik sem heti rendszerességgel tölt fel videókat, hanem elég ritkán.

2016. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudnál azért nekem mondani 1-2 creepypasta csatornát ami Magyar? :P
2016. aug. 19. 17:08
 5/12 anonim ***** válasza:

paul street, land of kurnugéa

magyrok és creepypastával foglalkoznak

2016. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%
Paul Street
2017. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
EsZti
2017. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az angol nyelvűeket ismertem.

A magyar sötét meséket most néztem csak meg. A végére már egészen jó lett a gyerek hangszíne. Érdekesek ezek a történetek. De pár megjegyzés - ha olvassa. Egyes videóiban zavaró a videó közbe bevágott intro amit biztosan az angol tv dokumentumfilmekből vett át - de ott a reklámok közé ékelték ezeket be csak azért hogy a néző tudja a reklám után is hogy mi a helyzet. A folyamatos videóban egy idő után idegesítő és felesleges.

A másik a copyright üzenet az elején: először azt gondoltam hogy csak a saját nevében nyilatkozik - pl hogy nem másolható át más csatornára stb - mert ez kellene is a mai világban. De más szerzők jogaival és a youtube szabályzatával kapcsolatban nem nyilatkozhat ilyet. Ezt csak azért mondom mert jó sztorik - még ha szerintetek csak hangoskönyv is - és ne legyen egyszer ebből baja.

2017. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dav creepy válasza:
Pockos Feri
2017. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szefi éjfél után firaizmus metaálcastiel 26/f
2018. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!